Steam

Ігрова платформа Steam


Науково-фантастичний багатоаспектний симулятор Consortium: The Tower ще в минулому році зібрав близько 350 000 $ на виробництво по кампанії на Fig. А цього літа вийшов трейлер, що демонструє прогрес "стрибків і кордонів", до якого творці дійшли за весь цей час. Тепер же ви можете випробувати гру на себе, якщо раптом зацікавлені. Тому що альфа-версія була запущена в ранньому доступі на ігровій платформі Steam.

Гра Fight Knight є міксом з дослідження підземель з видом від першої особи і швидкісного екшна. Гравцеві належить підніматися по Вежі, що з'явилася з нізвідки, дізнаватися історію головного персонажа (того самого Бойового Лицаря з назви) і намагатися розібратися, хто вороги, а хто друзі. А по шляху вирішувати головоломки, збирати артефакти і підвищувати рівень сили персонажа. Виконана гра в ретро-стилістиці, але при цьому все-таки не виглядає застарілою і здатної зацікавити тільки олдфагов.

Не виключено, що ви вже стикалися з грою Tracks — The Train Set Game, для якої виходив безкоштовний прототип. Це симулятор створення рейкової дороги для поїзда. Безкоштовний прототип був розширений до повноцінної комерційної версії. У безкоштовному прототипі користувач міг створити дорогу для поїзда з простих дерев'яних компонентів. В повноцінної грі буде надана можливість навіть покататися по цій дорозі на своєму дерев'яному поїзді з видом від першої особи.

До того, як в світі з'явилася гра Battlefield 1, вже існував Verdun. Реалістичний шутер з режимом мультиплеєра, присвячений Першій світовій війні. Він був випущений в 2015 році студіями M2H і Blackmill Games. Звичайно, він не став таким популярним, як хітовий шутер від розробника EA, але він все одно був унікальним і цікавим. Та й його спосіб подачі онлайн-сутичок знайшов своїх шанувальників. І цього виявилося достатньо для розробки самостійного розширення, що отримав назву Tannenberg. Розширення поки було лише анонсовано, на Steam воно з'явиться пізніше в цьому році.

Вперше гра Legend of Heroes: Trails in the Sky була випущена ще в 2004 році в Японії, але на Заході про неї не чули до 2011 року. Тоді з'явився величезний сценарій на японському, який потрібно було перевести. Тепер, через шість років, компанія XSEED Games завершила переклад і адаптацію фінальної, третьої частини трилогії,   Legend of Heroes: Trails in the Sky the 3rd. Довгоочікуваний реліз відбувся, а до нього XSEED випустили ще й новий трейлер, щоб ця справа відсвяткувати.

Ви ніколи не мріяли про те, щоб стати котом? Безтурботно гуляти самому по собі, полювати на пташок і встрявати в бійки з іншими котами. Що ж, у віртуальному форматі це можливо. Симулятор котячої життя (але не домашнього котика, а дикого) під назвою Cattails був представлений на платформі Kickstarter. І практично моментально відбив мінімальну суму. Ну як встояти перед такими можливостями? Як кота в грі можна гуляти, добувати собі їжу, дружити з іншими котиками або вступати з ними в бійку.

"Ми створюємо гри, які виглядають і відчуваються так, немов були б популярні років десять тому," — так написано на сайті інді-студії Astrojone. Оригінальний симулятор Payroll від першої особи ці слова дійсно описують чітко. Це офісний симулятор, яким розробники дражнити почали ще в 2015 році. Симулятор, натхненний системою Windows 95, нарешті вийшов на платформі Steam, де його вже можна купити за смішні гроші.

Порочне коло не найкращих розіграшів Sega на перше квітня нарешті опинився розірваний. Тому що в цьому році компанія зробила щось насправді круте. Ігровий видавець випустив восьмібітного версію популярної тривимірної екшн-гри Bayonetta на Steam. Так, така двомірна версія вийшла досить обмеженою в плані ігрової механіки. Ви просто стрибаєте, стріляєте і заробляєте окуляри. Але гра стала приємним сюрпризом для фанатів і не тільки, адже на Steam її офіційно виклали абсолютно безкоштовно.

Пригодницька головоломка The Franz Kafka Videogame (вона ж   Kafkaesque) вже однією назвою викликає дивні асоціації. І вона дійсно дивна. Як і попередній проект розробника Дениса Галанина, гра Hamlet   or the Last Game Without MMORPG Features, Shaders, and Product Placement (так, це реально повна назва існуючої гри, яка доступна на Steam, якщо ви раптом не вірите). Але виглядає The Franz Kafka Videogame вельми багатообіцяюче.

Підписатись на новини

Підписатися на найцікавіші новини нашого сайту

По платформах

Мы в соцсетях