Новини
Понеділок, 29 травня 2017 09:23

Самостійне розширення Tannenberg для Verdun виходить в Steam в цьому році

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Самостійне розширення Tannenberg для Verdun виходить в Steam в цьому році

До того, як в світі з'явилася гра Battlefield 1, вже існував Verdun. Реалістичний шутер з режимом мультиплеєра, присвячений Першій світовій війні. Він був випущений в 2015 році студіями M2H і Blackmill Games. Звичайно, він не став таким популярним, як хітовий шутер від розробника EA, але він все одно був унікальним і цікавим. Та й його спосіб подачі онлайн-сутичок знайшов своїх шанувальників. І цього виявилося достатньо для розробки самостійного розширення, що отримав назву Tannenberg. Розширення поки було лише анонсовано, на Steam воно з'явиться пізніше в цьому році.

Розширення Tannenberg для Verdun

В Tannenberg війська Російської Імперії відправляються на Східний фронт. Тут буде представлений зовсім інший бойовий стиль, який значно різниться від того, що ми бачили в Verdun. У Blackmill Games кажуть:

— Російські та австро-угорці зіграли велику роль у розвитку Першої Світової Війни. І ми дуже раді відобразити їх внесок. Східний фронт, на відміну від Західного, не підходить для ведення окопної війни. У Tannenberg ми пропонуємо гравцям спробувати більш мобільний стиль ведення бою, з яким багато хто може виявитися не знайомі.

Гра продемонструє новий режим на 64 гравців, який за словами розробників дозволить передати мобільний природу битви. Загони отримають доступ до нового, набагато більш деталізованому, зброї. Для боїв відкриються нові майданчики: засніжені поля, ліси, згорілі поселення, гірські пасовища. І, звичайно ж, згідно з описом гри в Steam, тут гравцям належить проливати жахливі ріки крові, вибравшись з окопів Verdun.

Tannenberg для Verdun

Реалізм в Verdun можна назвати далеким від поширених ігрових понять, але близьким саме до реалізму. У грі більшу частину часу доводилося повзати в грязі до поля бою. А ще вашого персонажа легко і в найнесподіваніший момент міг вбити хтось, кого ви просто не бачили. Така система, вона на любителя. І у випадку з Tannenberg розробники навряд чи відійдуть від реалістичного, а не ігрового реалізму. На Steam розширення з'явиться пізніше в цьому році. І, незважаючи на місце розташування фронту і військ Російської Імперії, російську мову в грі не передбачений.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Підписатись на новини

Підписатися на найцікавіші новини нашого сайту

По платформах

Мы в соцсетях