Новини

Студія Capcom випустила нову умовно безкоштовну мобільну гру Puzzle Fighter, що стала продовженням гри Super Puzzle Fighter II Turbo 1997 року. Звичайно ж, большеголовие і якісь пластикові тривимірні герої знаменитого сеттинга не замінять оригінальних піксельних. Але придивитися до мобільного пазли від Capcom варто. Тому що він краще, ніж виглядає на перший погляд.

Науково-фантастичний багатоаспектний симулятор Consortium: The Tower ще в минулому році зібрав близько 350 000 $ на виробництво по кампанії на Fig. А цього літа вийшов трейлер, що демонструє прогрес "стрибків і кордонів", до якого творці дійшли за весь цей час. Тепер же ви можете випробувати гру на себе, якщо раптом зацікавлені. Тому що альфа-версія була запущена в ранньому доступі на ігровій платформі Steam.

Якщо ви коли-небудь дивилися на зомбі з розчуленням і думками типу "Боже, ви тільки подивіться на ці гниють щічки! Так би і вщипнув", вам нарешті пощастило. Нова гра Raise the Dead дозволить вам утримувати чарівних (але все ще небезпечних!) Зомбі. І експериментувати над ними. Гра розроблена під платформу PC.

Пригодницька гра   The Cyanide & Happiness Adventure Game замислювалася творцями всім відомих скетчів і короткометражних мультфільмів вже дуже давно. І тепер на Kickstarter була запущена кампанія зі збору коштів на її розробку. Гра створюється в форматі "навести і клікнути" по типу таких квестів як Grim Fandango і The Secret of Monkey Island. Звичайно ж з гумористичними Твіст в кращих традиціях серії скетчів C & H. Насамперед вийде на платформі PC, додаткові будуть додаватися по мірі досягнення кампанією певних фінансових порогів.

Компанії Next Games і AMC Networks скоординувати для створення нової мобільної гри за мотивами відомого серіалу про зомбі-апокаліпсис The Walking Dead. Гра буде побудована за принципом прив'язки до реального світу, аналогічно з Pokemon Go і Ingress. Симулятор виживання на основі доповненої реальності отримав назву The Walking Dead: Our World. І він перенесе зомбі в реальний світ. Але тільки через екран смартфона. Гравцям належить битися з зомбі за допомогою самого різного зброї.

Сторінка 1 із 15

Підписатись на новини

Підписатися на найцікавіші новини нашого сайту

По платформах

Мы в соцсетях