Симулятори

Ігри жанру симулятори


Науково-фантастичний багатоаспектний симулятор Consortium: The Tower ще в минулому році зібрав близько 350 000 $ на виробництво по кампанії на Fig. А цього літа вийшов трейлер, що демонструє прогрес "стрибків і кордонів", до якого творці дійшли за весь цей час. Тепер же ви можете випробувати гру на себе, якщо раптом зацікавлені. Тому що альфа-версія була запущена в ранньому доступі на ігровій платформі Steam.

Якщо ви коли-небудь дивилися на зомбі з розчуленням і думками типу "Боже, ви тільки подивіться на ці гниють щічки! Так би і вщипнув", вам нарешті пощастило. Нова гра Raise the Dead дозволить вам утримувати чарівних (але все ще небезпечних!) Зомбі. І експериментувати над ними. Гра розроблена під платформу PC.

Гра Gold Rush, що збирає кошти на виробництво на платформі Kickstarter, стане першим реалістичним симулятором золотошукача. Ви починаєте з базовими пристосуваннями для видобутку золота. Через деякий час в грі можна буде докуповувати більш професійне обладнання, добувати ще більше золота і стати найбагатшою людиною на всій Алясці. Мінімальна сума, за яку можна отримати повну цифрову версію гри, становить близько 15 $ на Kickstarter. А заодно шпалери для робочого столу і подяку за підтримку кампанії в титрах.

Не виключено, що ви вже стикалися з грою Tracks — The Train Set Game, для якої виходив безкоштовний прототип. Це симулятор створення рейкової дороги для поїзда. Безкоштовний прототип був розширений до повноцінної комерційної версії. У безкоштовному прототипі користувач міг створити дорогу для поїзда з простих дерев'яних компонентів. В повноцінної грі буде надана можливість навіть покататися по цій дорозі на своєму дерев'яному поїзді з видом від першої особи.

На конференції E3 2017 студія EA представила переважно все те, що від неї і так чекали. Тобто, в більшості своїй спортивні ігри. Однак, знайшлося місце і для несподіваного сюрпризу. Режисер платформера Brothers: A Tale of Two Sons, Йосеф Фарес, вийшов на сцену, щоб оголосити про відкриття власної студії, а також створення першої гри від цієї студії, A Way Out. Гра стане унікальною (як і Brothers свого часу), як мінімум тому, що вона виключно кооперативна, що не припускає режиму одиночного проходження.

Раніше в цьому році компанія Pokemon Company анонсувала вихід гри під назвою Magikarp Jump. Ніяких інших деталей крім назви не повідомлялося. Шанувальникам франшизи залишалося тільки гадати, що ж їх чекає: який-небудь нескінченний скроллер або щось інше, менш вічне. Незважаючи на те, що гра рекламувалася виключно для Японії, вона несподівано офіційно з'явилася в італійському App Store. Поки в неї можуть зіграти тільки жителі Японії та Італії, не виключено, що в майбутньому нас чекає реліз і в інших країнах.

Ви ніколи не мріяли про те, щоб стати котом? Безтурботно гуляти самому по собі, полювати на пташок і встрявати в бійки з іншими котами. Що ж, у віртуальному форматі це можливо. Симулятор котячої життя (але не домашнього котика, а дикого) під назвою Cattails був представлений на платформі Kickstarter. І практично моментально відбив мінімальну суму. Ну як встояти перед такими можливостями? Як кота в грі можна гуляти, добувати собі їжу, дружити з іншими котиками або вступати з ними в бійку.

"Ми створюємо гри, які виглядають і відчуваються так, немов були б популярні років десять тому," — так написано на сайті інді-студії Astrojone. Оригінальний симулятор Payroll від першої особи ці слова дійсно описують чітко. Це офісний симулятор, яким розробники дражнити почали ще в 2015 році. Симулятор, натхненний системою Windows 95, нарешті вийшов на платформі Steam, де його вже можна купити за смішні гроші.

Студії Wild Factor та Gambitious Entertainment представляють свій новий проект, MachiaVillain. Це симулятор менеджменту, де гравцеві дається можливість заправляти зловісним особняком для звичайних людей, які повстали померлих і жахливих монстрів. Розробники заявляють, що надихалися вони різноманітними класичними іграми, такими як Dungeon Keeper, а також сюжетними стежками для старих фільмів жахів. У гри вийшов трейлер, а повноцінно пограти в неї вийде не раніше, ніж восени 2017 роки (точна дата виходу поки не вказана).

Ще не так давно компанія Nintendo відмовлялася освоювати ринок мобільних ігор. Тепер це в минулому, чинити опір смартфонів прогресу компанія перестала, а на нас звалилася вже третя мобільна гра, заснована на консольної франшизі. Саме для Nintendo вона, правда, стала другою (Pokemon Go розробляється компанією Niantic). Це Fire Emblem Heroes для платформ iOS і Android. Новим хітом вона стала моментально: вже в першу добу з моменту релізу гра принесла Nintendo 2,9 мільйона доларів.

Підписатись на новини

Підписатися на найцікавіші новини нашого сайту

По платформах

Мы в соцсетях