Ігри на Mac

Ігри на MacBook


Hollo Buster являє собою барвистий пазл для систем Microsoft, Android і iOS. Дія відбувається в вигаданому всесвіті, де живуть інсектоідние істоти пакапіллари. Вони частково нагадують гусениць, але з головами хом'яків і величезним запасом енергії. Більшість з них вважає за краще просто проводити час в компанії інших пакапілларов. Складаються ці істоти з різних матеріалів, набувають різних форм. Але всередині кожної істоти є об'єкт під назвою "ядро". І живуть вони в невеликих плаваючих кубах, які називаються гніздами.

Менше, ніж за тиждень з початку старту кампанії зі збору коштів, гра The Banner Saga 3 встигла зібрати суму свого мінімального запиту в 200 000 $. І попереду залишається ще близько місяця на збори коштів. Схоже, що проект збере далеко не саму скромну суму грошей на розробку і виробництво!

Ось уже майже п'ять років гра Gorogoa, яка ще навіть не вийшла, хвилює шанувальників жанру інді-ігор потенційно оригінальної (і трохи кислотної) графікою і візуальними пазлами. З новим трейлером, намальовані вручну, а також датою релізу, виставленої на осінь 2017 року, чекати залишилося зовсім недовго.

Підписатись на новини

Підписатися на найцікавіші новини нашого сайту

По платформах

Мы в соцсетях