Ігри на xbox one

Ігри на Xbox One


На конференції E3 2017 студія EA представила переважно все те, що від неї і так чекали. Тобто, в більшості своїй спортивні ігри. Однак, знайшлося місце і для несподіваного сюрпризу. Режисер платформера Brothers: A Tale of Two Sons, Йосеф Фарес, вийшов на сцену, щоб оголосити про відкриття власної студії, а також створення першої гри від цієї студії, A Way Out. Гра стане унікальною (як і Brothers свого часу), як мінімум тому, що вона виключно кооперативна, що не припускає режиму одиночного проходження.

На вулиці фанатів серії ігор Call of Duty трапилося свято: студії Activision і Sledgehammer Games представили перші подробиці, пов'язані з наближенням релізом гри Call of Duty: WWII. Гра повинна стати великою подією, тому що вона повертає франшизу до її витоків. Серія вже встигла дійти до футуристичних воєн в останні роки. Вона зайшла навіть занадто далеко. І, незважаючи на те, що представники Sledgehammer говорили досить загальні речі про гру, ряд корисної інформації винести вдалося. Наприклад, дату релізу.

Гейм-дизайнер Джонні Гальватрон вперше накидав монстрів з   The Artful Escape of Francis Vendetti в своєму зошиті з математики ще рік тому. "Я не був найкращим студентом в класі з математики",   — говорить Гальватрон, вказуючи на космічного кита і суборбітальну медузу. Коротке демо вийшла гри було продемонстровано на виставці PAX East. І по ньому ми бачимо психоделічного екшн-платформер, виконаний у своєрідній гліттерной естетиці з однаковою послідовністю акордів.

Розробники з Lizardcube вирішили представити нам ремейк   Wonder Boy III: The Dragon’s Trap для консолей нового покоління і PC. Це класичний екшн-платформер, яка вперше побачила світ у 1989 році на приставках Sega. Тоді він був прийнятий вельми позитивно, збирав відмінні відгуки. У червні 2016 року інді-компанія Lizardcube анонсувала вихід ремейка популярного раніше тайтла. Виявилося, що працювала компанія над ним аж з 2013 року.

У грі Mafia III компанія 2K вже розповіла повноцінну історію ще в минулому році, коли вона тільки дебютувала. Але цього виявилося недостатньо, так що тепер випускає компанія разом з розробниками з Hangar 13, анонсувала кілька нових доповнень. Чи вийдуть вони протягом найближчих декількох місяців. Деякі подробиці про доповнення були викладені на офіційному сайті, присвяченому грі.

Підписатись на новини

Підписатися на найцікавіші новини нашого сайту

По платформах

Мы в соцсетях