Про проект

Gamer.com.ua присвячений новинкам і новин відео і комп'ютерних іграх в Україні. Наш сайт молодий, але амбітний. На ньому ви завжди знайдете найостанніші новини ігор на ПК, приставки, Android і iOS.  

Перші інтерактивні електронні пристрої, призначені спеціально для ігор, і перші ігрові програми для комп'ютерів були розроблені в США після Другої світової війни. Еволюція ігрової індустрії з тих часів йде семимильними кроками і наш сайт намагається максимально оперативно висвітлювати ці кроки. На Gamer.com.ua ви дізнаєтеся останні новини не тільки ігор, але і гаджетів для геймерів. Ми поділимося з вами новинками в "залозі" яке виходить на сучасний ринок індустрії. Новинки пристроїв віртуальної реальності, і багато іншого.  

Залишаючись з нами ви будете отримувати максимально актуальну інформацію про новинка ігор на консолі. Ми розповімо про дати виходу сучасних ігор на PS4 і XBOX. Не випустимо з уваги і старі добрі ретро гри.  

Увага! Крім новинних матеріалів, на Gamer.com.ua з'являються коментарі наших улюблених відвідувачів. Редакція сайту не несе жодної відповідальності за зміст цих коментарів, хоча і намагається в міру сил видаляти найбільш кричущі.

Використання матеріалів можливе лише при наявності посилання (для інтернет-ресурсів — гіперпосилання) на головну сторінку Gamer.com.ua.

Редакція:

    • Редактор новин: Олександр Соколов (Alex)
    • Постійні автори: Ксенія Ніжна, Вадим Пух, Микола Новосьолов

Наша адреса і телефон:

      • 01011, Україна, м Київ, вул. Різницька, 8
      • +38 (091) 946-52-27

Зворотній зв'язок:

Загальні питання та питання співпраці:

info@gamer.com.ua

Розміщення реклами:

ad@gamer.com.ua

Підписатись на новини

Підписатися на найцікавіші новини нашого сайту

По платформах

Мы в соцсетях