Шутер

Ігри жанру шутер


Якщо ви коли-небудь дивилися на зомбі з розчуленням і думками типу "Боже, ви тільки подивіться на ці гниють щічки! Так би і вщипнув", вам нарешті пощастило. Нова гра Raise the Dead дозволить вам утримувати чарівних (але все ще небезпечних!) Зомбі. І експериментувати над ними. Гра розроблена під платформу PC.

Компанії Next Games і AMC Networks скоординувати для створення нової мобільної гри за мотивами відомого серіалу про зомбі-апокаліпсис The Walking Dead. Гра буде побудована за принципом прив'язки до реального світу, аналогічно з Pokemon Go і Ingress. Симулятор виживання на основі доповненої реальності отримав назву The Walking Dead: Our World. І він перенесе зомбі в реальний світ. Але тільки через екран смартфона. Гравцям належить битися з зомбі за допомогою самого різного зброї.

До того, як в світі з'явилася гра Battlefield 1, вже існував Verdun. Реалістичний шутер з режимом мультиплеєра, присвячений Першій світовій війні. Він був випущений в 2015 році студіями M2H і Blackmill Games. Звичайно, він не став таким популярним, як хітовий шутер від розробника EA, але він все одно був унікальним і цікавим. Та й його спосіб подачі онлайн-сутичок знайшов своїх шанувальників. І цього виявилося достатньо для розробки самостійного розширення, що отримав назву Tannenberg. Розширення поки було лише анонсовано, на Steam воно з'явиться пізніше в цьому році.

На вулиці фанатів серії ігор Call of Duty трапилося свято: студії Activision і Sledgehammer Games представили перші подробиці, пов'язані з наближенням релізом гри Call of Duty: WWII. Гра повинна стати великою подією, тому що вона повертає франшизу до її витоків. Серія вже встигла дійти до футуристичних воєн в останні роки. Вона зайшла навіть занадто далеко. І, незважаючи на те, що представники Sledgehammer говорили досить загальні речі про гру, ряд корисної інформації винести вдалося. Наприклад, дату релізу.

Підписатись на новини

Підписатися на найцікавіші новини нашого сайту

По платформах

Мы в соцсетях