Новини
Вівторок, 26 вересня 2017 10:28

Симулятор Consortium: The Tower дебютував в ранньому доступі в Steam

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Симулятор Consortium: The Tower дебютував в ранньому доступі в Steam

Науково-фантастичний багатоаспектний симулятор Consortium: The Tower ще в минулому році зібрав близько 350 000 $ на виробництво по кампанії на Fig. А цього літа вийшов трейлер, що демонструє прогрес "стрибків і кордонів", до якого творці дійшли за весь цей час. Тепер же ви можете випробувати гру на себе, якщо раптом зацікавлені. Тому що альфа-версія була запущена в ранньому доступі на ігровій платформі Steam.

Якщо ви плануєте гру купувати, враховуйте, що це дійсно поки тільки альфа-версія. До завершення розробки симулятора ще далеко. Перші білди були доступні для інвесторів з Fig, так що і реліз на Steam вийшов не зовсім дебютним. Але працює над грою невелика група ентузіастів зі студії Interdimensional Games, якій належить ще багато зробити. Тому вони попереджають, що при запуску альфа-версії Consortium: The Tower ви можете знайти баги і різноманітні проблеми. Але хто попереджений, той озброєний.

Симулятор Consortium: The Tower

Гра не повністю функціональна. І вам варто приготуватися до того, що ігровий світ, на якому ви зберігалися, буде вже не зовсім таким, коли ви завантажитеся заново. Про всі проблеми і баги можна і потрібно повідомляти розробникам, особливо в тому, що стосується збережень і завантаження.

Ранній доступ охоплює близько третини майбутньої повноцінної гри. Це близько 6-7 годин геймплея. Симулятор нелінійний, розвиток подій багато в чому залежить від дій і рішень гравця. Ймовірно, в перспективі вам захочеться перепройті, щоб подивитися на іншу версію розвитку подій. Тут вже є безліч кастомних шляхів для гравця. І за допомогою спільноти, відловлюють баги, функціонування буде значно покращено, а новий контент стане доступний.

Оригінальний Consortium вийшов в 2014 році. Він багато в чому вражав, проте, виявився занадто амбітним проектом для можливостей команди розробників (і бюджету) на той момент. Якщо вони врахували свої помилки, то гра Consortium: The Tower може вийти хорошим маломасштабної симулятором в стилі Deus Ex. У ранньому доступі гра буде перебувати протягом приблизно 8-15 місяців. Вартість гри (зараз це 25 $) буде підвищуватися в міру появи додаткового платного контенту з розширеними можливостями.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Підписатись на новини

Підписатися на найцікавіші новини нашого сайту

По платформах

Мы в соцсетях