Ігри на Android

Ігри на Android


Студія Capcom випустила нову умовно безкоштовну мобільну гру Puzzle Fighter, що стала продовженням гри Super Puzzle Fighter II Turbo 1997 року. Звичайно ж, большеголовие і якісь пластикові тривимірні герої знаменитого сеттинга не замінять оригінальних піксельних. Але придивитися до мобільного пазли від Capcom варто. Тому що він краще, ніж виглядає на перший погляд.

Головна причина встановити на свій мобільний пристрій (на базах операційних систем Android і iOS) нову умовно безкоштовну гру Castle Cats одна: тут ви отримаєте можливість збирати котів. Ні, не таких, як у Neko Atsume. Коти з Castle Cats є котячі версії популярних персонажів. Тут є кото-версія Гаррі Поттера, Джанго, Китнисс Евердін і навіть Ктулху. І всі вони борються проти спільного ворога на ім'я Pugomancer.

Наскільки серйозно компанія Nintendo налаштована на розробку мобільних ігор? По всій видимості, досить серйозно, якщо вже планує перенесення на мобільні девайси ще однієї зі своїх найпопулярніших франшиз. Згідно з повідомленням від порталу Wall Street Journal, японський ігровий гігант готується запустити мобільну версію The Legend of Zelda. І статися це може незабаром після повноцінного виходу гри Animal Crossing, запланованої на цей рік. Однак, поки незрозуміло, яку форму набуде мобільна Зельда. Втім, як воно зазвичай і буває з Nintendo.

Вже в травні виходить п'ята частина відомої фентезийной піратської франшизи "Пірати Карибського моря". Шанувальники франшизи знову побачать свого улюбленого піратського капітана Джека Горобця на екрані (навіть в омоложённой комп'ютерною графікою версії). Ну і, само собою, вихід нової частини став приводом до того, щоб створити ще й нову мобільну гру за мотивами. Корейська розробник Joycity зайнявся створенням гри, натхненної франшизою. Нею стала Pirates of the Caribbean: Tides of War в жанрі MMO з елементами стратегії.

Якщо в останні роки ви цілеспрямовано не ховалися від мемів що гуляють по мережі про Чака Норріса, то ви добре знаєте, наскільки культовим встиг стати цей екшн-актор. А сховатися від цих мемів неможливо, якщо ви проводите якусь частину свого часу в інтернеті. Так що, багато хто з нас вже замислювалися про те, а чому ж досі не існує ніяких офіційних ігор, пов'язаних з Норрісом. Турбуватися нема про що. Чак Норріс вже готовий трощити і ламати ворогів на мобільних пристроях на платформах Android і iOS. І ніщо його не зупинить. Буквально.

Ще не так давно компанія Nintendo відмовлялася освоювати ринок мобільних ігор. Тепер це в минулому, чинити опір смартфонів прогресу компанія перестала, а на нас звалилася вже третя мобільна гра, заснована на консольної франшизі. Саме для Nintendo вона, правда, стала другою (Pokemon Go розробляється компанією Niantic). Це Fire Emblem Heroes для платформ iOS і Android. Новим хітом вона стала моментально: вже в першу добу з моменту релізу гра принесла Nintendo 2,9 мільйона доларів.

Культова, улюблена багатьма і стала вже сучасною класикою комп'ютерна гра в жанрі головоломки Myst дісталася і до мобільної платформи Android. Нова мобільна гра отримала назву realMyst.

Підписатись на новини

Підписатися на найцікавіші новини нашого сайту

По платформах

Мы в соцсетях