Новини
Неділя, 21 травня 2017 05:27

Мобільна Zelda від Nintendo може вийти після релізу Animal Crossing

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Мобільна Zelda від Nintendo може вийти після релізу Animal Crossing

Наскільки серйозно компанія Nintendo налаштована на розробку мобільних ігор? По всій видимості, досить серйозно, якщо вже планує перенесення на мобільні девайси ще однієї зі своїх найпопулярніших франшиз. Згідно з повідомленням від порталу Wall Street Journal, японський ігровий гігант готується запустити мобільну версію The Legend of Zelda. І статися це може незабаром після повноцінного виходу гри Animal Crossing, запланованої на цей рік. Однак, поки незрозуміло, яку форму набуде мобільна Зельда. Втім, як воно зазвичай і буває з Nintendo.

В Nintendo вже дали зрозуміти, що не планують просто перенести існуючі гри на мобільні платформи. Вони переносять улюблених персонажів, але іншими шляхами. Наприклад, Super Mario прийняв форму нескінченного Раннера з керуванням скроллингом. І, не дивлячись на свою високу ціну, цей Раннер був позитивно сприйнятий публікою і отримав найвищі рейтинги. Безсумнівно, мобільна Zelda також піде цим шляхом, але в даному випадку Nintedo доведеться балансувати між двома дуже важливими моментами. З одного боку, розробникам потрібно не розчарувати фанатів безпосередньо франшизи (а з Super Mario Run це все-таки сталося). А з іншого   — мобільного Зельден потрібно буде не загубитися на других ролях у основний консольної гілки франшизи, в якій не так давно вийшла гра Breath of the Wild.

Мобільна Zelda від Nintendo

Мобільні гри все ще не приносять Nintendo такого прибутку, яка змусила б переосмислити політику компанії і повністю на них зосередитися. Незважаючи на фінансовий успіх Super Mario Run і (непрямий) Pokemon Go, мобільні ігри поки ще приносять найменшу частину заробітку японському ігровому гігантові. Nintendo пропонує казуальні ігри для мобільних пристроїв, а не переносить можливості портативних консолей. І не виключено, що даремно. Тому поки незрозуміло, чого взагалі очікувати від мобільного Зельди.

Гра Animal Crossing виходить у другій половині цього року. Але до якого конкретно часу після неї очікувати мобільну Зельду, поки не ясно. Можливо чекати її варто тільки до 2018 року. Інформації про формат майбутньої гри (платна або умовно безкоштовна) поки також немає.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Підписатись на новини

Підписатися на найцікавіші новини нашого сайту

По платформах

Мы в соцсетях