Новини
Субота, 16 вересня 2017 06:26

Гра The Cyanide & Happiness Adventure Game переносить в світ легендарних скетчів

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Гра The Cyanide & Happiness Adventure Game переносить в світ легендарних скетчів

Пригодницька гра   The Cyanide & Happiness Adventure Game замислювалася творцями всім відомих скетчів і короткометражних мультфільмів вже дуже давно. І тепер на Kickstarter була запущена кампанія зі збору коштів на її розробку. Гра створюється в форматі "навести і клікнути" по типу таких квестів як Grim Fandango і The Secret of Monkey Island. Звичайно ж з гумористичними Твіст в кращих традиціях серії скетчів C & H. Насамперед вийде на платформі PC, додаткові будуть додаватися по мірі досягнення кампанією певних фінансових порогів.

Події гри будуть проходити у всесвіті Cyanide & Happiness. Гравцеві належить зіткнутися з усіма культовими персонажами, в тому числі Тедом Ведмедем і Отцем акули. Головним персонажем став Купер "Куп" МакКарті. Його головне завдання   — закінчити навчання, що не зустрівся з черговим апокаліпсисом. Звичайно ж, йому так просто від кінця світу не відбутися. Рік для Купера однозначно буде складним.

Гра The Cyanide & Happiness Adventure Game

Гра вже знаходиться в розробці. Як тільки закінчиться кампанія, вона розгорнеться на повну потужність (тим більше що мінімальну суму команда розробників вже відбила). Реліз першого розділу The Cyanide & Happiness Adventure Game намічається на грудень 2018 року, інші дві виходитимуть пізніше. Імовірність відстрочки дати релізу присутній: розробники хочуть представити максимально хорошу гру по всесвіту C & H. І додаткові збори на Kickstarter можуть принести потенційним гравцям безліч булочок: від внутрішніх ігрових досягнень до сайд-квесту про Отця Акулу і релізу на платформі PS4.

Квест The Cyanide & Happiness Adventure Game

Щоб отримати цифрову копію гри після її релізу по кампанії на Kickstarter, внести необхідно мінімум 25 $ (в вартість входять всі три голови   The Cyanide & Happiness Adventure Game). Після виходу в Steam вона буде коштувати вже 29,99 $. За 45 $ додатково до гри ви отримаєте саундтрек і шпалери. Враховуйте, що покупка цифрової версії розрахована на одну платформу. Якщо після покупки версії на PC ви захочете пограти в   The Cyanide & Happiness Adventure Game і на PS4, копію на іншу платформу доведеться купувати окремо. Над назвою гри розробники ще працюють, є ймовірність, що до релізу воно зміниться.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Підписатись на новини

Підписатися на найцікавіші новини нашого сайту

По платформах

Мы в соцсетях