Головоломки

Ігри жанру головоломки


Студія Capcom випустила нову умовно безкоштовну мобільну гру Puzzle Fighter, що стала продовженням гри Super Puzzle Fighter II Turbo 1997 року. Звичайно ж, большеголовие і якісь пластикові тривимірні герої знаменитого сеттинга не замінять оригінальних піксельних. Але придивитися до мобільного пазли від Capcom варто. Тому що він краще, ніж виглядає на перший погляд.

Інді-пазл під назвою Kingscape збирає кошти на розробку на платформі Kickstarter. У головоломки вже є іграбельності демо-версія, доступна в безкоштовному порядку. Гравцеві пропонується взяти на себе роль самотнього персонажа: принца, який шукає свого батька. На шляху йому зустрінеться безліч ворогів, серед яких будуть вибухають свині, дикі качки, зомбі-збоченці і менеджери з продажу, спраглі крові. Завдання персонажа проста: перемогти їх всіх.

Барвиста інді-головоломка Bokube в форматі легкого платформера була представлена на майданчику Kickstarter. Кожен рівень передбачає нові загадки і нового головного ворога. Однією з основних цілей розробників було підтримання рівнів свіжими, незатасканним. На кожному рівні гравцеві належить знайти чотири кубика, шматочка головоломки. У міру проходження гри будуть з'являтися все нові і нові кубики. Перші вісім рівнів розробники гри представили в безкоштовному демо-форматі, завдяки чому можна спочатку ознайомитися докладніше, а потім вирішувати, чи варто вкладатися в кампанію зі збору коштів.

У 2014 році інді-студія Broken Rules випустила Secrets of Raetikon, недооцінений, але чудовий двомірний паззл. У той час він пройшов повз увагу багатьох гравців, в тому числі з цільової аудиторії. Після цього австрійська студія-розробник переключилася на створення ігор під пристрої на системі iOS і консолі Wii U. Однак, їх новий проект, черговий привабливий пазл, який отримав назву & nbsp; Old Man's Journey, все-таки виходить на платформу PC. І відбудеться повноцінний реліз вже 18 травня. В честь цього студія-розробник навіть представила новий короткий пред-релізний трейлер.

Hollo Buster являє собою барвистий пазл для систем Microsoft, Android і iOS. Дія відбувається в вигаданому всесвіті, де живуть інсектоідние істоти пакапіллари. Вони частково нагадують гусениць, але з головами хом'яків і величезним запасом енергії. Більшість з них вважає за краще просто проводити час в компанії інших пакапілларов. Складаються ці істоти з різних матеріалів, набувають різних форм. Але всередині кожної істоти є об'єкт під назвою "ядро". І живуть вони в невеликих плаваючих кубах, які називаються гніздами.

Гра “Watchmaker” являє собою пригодницьку головоломку, що оповідає про людину, для якого був порушений хід часу. Головний герой, Олександр, змушений розбиратися з різними механізмами, щоб розгадати загадки годинникової вежі, де він працював. Йому належить розгадувати головоломки, за якими лежить шлях до порятунку часу, яке, здається, зійшло з розуму. Олександр дуже швидко старіє, будь-які дії повинні відбуватися гравцем також швидко. Часу у головного героя дуже мало.

Студія-розробник   Bedtime Digital Games представила свою нову гру, Figment. Це ізометрична головоломка з бойовими елементами, яка подається творцями як "музична пригодницька постановка в самій глибині людської свідомості". Гра Figment отрисовать художниками студії вручну.

Пригодницька головоломка The Franz Kafka Videogame (вона ж   Kafkaesque) вже однією назвою викликає дивні асоціації. І вона дійсно дивна. Як і попередній проект розробника Дениса Галанина, гра Hamlet   or the Last Game Without MMORPG Features, Shaders, and Product Placement (так, це реально повна назва існуючої гри, яка доступна на Steam, якщо ви раптом не вірите). Але виглядає The Franz Kafka Videogame вельми багатообіцяюче.

Культова, улюблена багатьма і стала вже сучасною класикою комп'ютерна гра в жанрі головоломки Myst дісталася і до мобільної платформи Android. Нова мобільна гра отримала назву realMyst.

Підписатись на новини

Підписатися на найцікавіші новини нашого сайту

По платформах

Мы в соцсетях