Новини
Понеділок, 10 квітня 2017 17:48

Головоломка Watchmaker змусить вас рятувати природний хід часу в часовій вежі

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Головоломка Watchmaker змусить вас рятувати природний хід часу в часовій вежі

Гра “Watchmaker” являє собою пригодницьку головоломку, що оповідає про людину, для якого був порушений хід часу. Головний герой, Олександр, змушений розбиратися з різними механізмами, щоб розгадати загадки годинникової вежі, де він працював. Йому належить розгадувати головоломки, за якими лежить шлях до порятунку часу, яке, здається, зійшло з розуму. Олександр дуже швидко старіє, будь-які дії повинні відбуватися гравцем також швидко. Часу у головного героя дуже мало.

Олександр жив виключно своєю роботою, яка полягала в обслуговуванні годинникової вежі. Але невідомий злодій саботував йому роботу і звів з розуму час. Олександра направляє Голос, який був глибоко захований в цій самій годинникової вежі. Голос шукає того, хто колись вкрав його тіло і використовує Олександра для досягнення своєї мети. А ще головному герою, який дуже рідко спить, іноді сниться таємнича жінка, яка здається дуже знайомою. Вся дія відбувається в башті, начиненою безліччю цікавих механізмів. Вся гра виконана в стімпанк-стилістиці.

Головоломка Watchmaker

Велику роль в головоломці грає музичний супровід. Саундтрек не тільки доповнює картинку і надає атмосферность, але і працює індикатором віку Олександра. Музичні зміни залежать від того, в якому віці знаходиться персонаж. Коли він молодий, музика грає більш енергійна і життєрадісна, але варто йому постаріти, як вона стає спокійною і песимістичною.

Гра Watchmaker

Гра розроблялася невеликої ініціативної групою. Протягом двох років розробкою займалося всього двоє чоловік, які вклали в це свої час і гроші. Вони знайшли інвестора, що допомогло просунути розробку вперед, аж до створення іграбельной демо-версії. Але підтримка проекту все ще потрібно, тому для фінансування була створена кампанія зі збору коштів на Kickstarter.

Гра створюється під платформи PC і консолі. Всі користувачі, які внесуть в кампанію від 20 $ отримають цифрову версію гри до її релізу, орієнтовно у вересні 2017 року. За 30 $ до гри додасться ще й ваше ім'я в титрах, а за 40 $ ви отримаєте ігровий саундтрек. Точної дати повноцінного релізу поки немає.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Підписатись на новини

Підписатися на найцікавіші новини нашого сайту

По платформах

Мы в соцсетях