Новини
Субота, 08 квітня 2017 13:05

Симулятор Cattails закликає вас стати котом і відправитися в дику природу

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Симулятор Cattails закликає вас стати котом і відправитися в дику природу

Ви ніколи не мріяли про те, щоб стати котом? Безтурботно гуляти самому по собі, полювати на пташок і встрявати в бійки з іншими котами. Що ж, у віртуальному форматі це можливо. Симулятор котячої життя (але не домашнього котика, а дикого) під назвою Cattails був представлений на платформі Kickstarter. І практично моментально відбив мінімальну суму. Ну як встояти перед такими можливостями? Як кота в грі можна гуляти, добувати собі їжу, дружити з іншими котиками або вступати з ними в бійку.

Так, в Cattails гравцеві дійсно належить узяти на себе роль кота, який живе в диких умовах і бродить по відкритому простору в пошуках здобичі. Кожен ігровий персонаж відноситься до котячої колонії, що влаштувалася на певній території. Ви будете полювати заради прожитку, вступати в сутички з котами з інших колоній, а також вибудовувати корисні взаємини. Гравець навіть зможе закрутити роман з одним або однією з представників диких котів, щоб створити власну котячу родину!

Симулятор Cattails

Полювання в грі йде по унікальній системі навичок. А полювати і харчуватися необхідно обов'язково, щоб виживати. При цьому періодично доведеться захищати свої території від набігів котів інших колоній. Та й якщо ви самі підібралися дуже близько до чужої території, вам варто приготуватися до бійки. Виживати в битвах допоможуть все нові і нові навички, які будуть відкриватися в міру прокачування ігрового кота-персонажа.

Гра Cattails

В грі буде представлена ​​величезна кількість унікальних котів, з якими можна воювати, дружити або будувати відносини. Будуть мінятися пори року, кожен ігровий день буде не схожий на попередній. Погодні умови в грі теж виявляться важливі. А ще тут є набір унікальних діалогів між кішками, які в міру проходження можна відкривати. Свого персонажа ви створюєте самостійно, вибираючи забарвлення і колір очей.

Гра про котів Cattails

Гра підтримує платформи Windows, MacOS і навіть Linux. Орієнтовною датою виходу призначений грудень 2017 року. Щоб отримати цифрову копію в грудні (або пізніше, в залежності від того, як підуть справи у розробників з релізом), досить внести мінімум 15 $ в кампанію на Kickstarter. Великі суми, звичайно ж, принесуть вам додаткові плюшки, але навіть за 15 $ ваше ім'я внесуть в титри. Після релізу гра буде доступна на платформі Steam.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Підписатись на новини

Підписатися на найцікавіші новини нашого сайту

По платформах

Мы в соцсетях