Новини
Субота, 08 квітня 2017 12:57

Симулятор Payroll дозволить зануритися в офісну рутину всього за один долар

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Симулятор Payroll дозволить зануритися в офісну рутину всього за один долар

"Ми створюємо гри, які виглядають і відчуваються так, немов були б популярні років десять тому," — так написано на сайті інді-студії Astrojone. Оригінальний симулятор Payroll від першої особи ці слова дійсно описують чітко. Це офісний симулятор, яким розробники дражнити почали ще в 2015 році. Симулятор, натхненний системою Windows 95, нарешті вийшов на платформі Steam, де його вже можна купити за смішні гроші.

З моменту першої демонстрації гра була значно доопрацьована і відшліфована. Гравця зустріне олдскульний саундтрек, який нагадує такі старі добрі серіали як Frasier або Sainfield. Причому в форматі midi. Дозвіл у гри 640 х 480, вид від першої особи. Стіни та підлога офісу, факси-машини та інша робоча фурнітура, а також персонажі виглядають дійсно так, немов розроблялися років десять, а то й п'ятнадцять тому. Це офісний симулятор, який і справді міг сподобатися нашим батькам, що сидить за своїми робочими комп'ютерами на системі Windows 95.

В грі ваші офісні можливості ... Звичайно ж обмежені, все-таки це симулятор офісу. Вам належить виконати при цьому дуже багато цікавих завдань. Наприклад, починають факс-машину, розпаковувати коробки або вставляти дискети в призначені для цього флопіка (заодно і згадайте, що такі існували). Вас чекає зовсім карколомна кар'єра офісного працівника, мотиваційні постери і спроби зрозуміти, що тут відбувається і навіщо. Загалом, як на справжній офісній роботі. З пасхалка і денними місіями (з прогресом). Нестримні веселощі!

Симулятор Payroll

В загальному, якщо вас чекає довгий і нудний день на роботі, можна провести його в компанії з цим симулятором. Тим більше що обійдеться він дешевше, ніж склянку кави або шоколадка. На обмежений період часу варто симулятор 0.84$, після обійдеться вже в 0.99$. Звичайно, гра не дуже довга. Але затягнути і вразити своїм оформленням може. Та й з нею ви зможете без докорів сумління на питання "що робить?" відповідати "працюю".

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Підписатись на новини

Підписатися на найцікавіші новини нашого сайту

По платформах

Мы в соцсетях