Nintendo

Новини компанії Nintendo


Візуальна новела під назвою Necrobarista розповість про кав'ярні, яка обслуговує як живих, так і мертвих. Вийде вона не тільки на платформі PC: командою-розробником Route 59 був анонсований реліз і на консоль Nintendo Switch. Поки точно невідомо, чи вийдуть версії для різних платформ одночасно або ж буде якась затримка між релізами. На платформі PC вихід цифрової версії орієнтовно очікується в жовтні 2017 року. Не виключено, що гра вийде і на PlayStation 4, але реліз на цій консолі поки не був анонсований.

Наскільки серйозно компанія Nintendo налаштована на розробку мобільних ігор? По всій видимості, досить серйозно, якщо вже планує перенесення на мобільні девайси ще однієї зі своїх найпопулярніших франшиз. Згідно з повідомленням від порталу Wall Street Journal, японський ігровий гігант готується запустити мобільну версію The Legend of Zelda. І статися це може незабаром після повноцінного виходу гри Animal Crossing, запланованої на цей рік. Однак, поки незрозуміло, яку форму набуде мобільна Зельда. Втім, як воно зазвичай і буває з Nintendo.

Якщо ви шанувальник серії ігор Zelda, то ви напевно і так схвильовані з приводу виходу нової частини. Все-таки, її розробка зайняла у компанії Nintendo п'ять років. Реліз настільки очікуваний, що у англомовного видання Game Informer він став основною історією березня, цвяхом ігрової програми початку весни. Тема березня біля видання прийшла з новими зображеннями, що демонструють обстановку, яку гравці зможуть досліджувати. А також з анонсом повернення персонажа з минулих частин, який встиг полюбитися багатьом шанувальникам ігрової серії.

Ще не так давно компанія Nintendo відмовлялася освоювати ринок мобільних ігор. Тепер це в минулому, чинити опір смартфонів прогресу компанія перестала, а на нас звалилася вже третя мобільна гра, заснована на консольної франшизі. Саме для Nintendo вона, правда, стала другою (Pokemon Go розробляється компанією Niantic). Це Fire Emblem Heroes для платформ iOS і Android. Новим хітом вона стала моментально: вже в першу добу з моменту релізу гра принесла Nintendo 2,9 мільйона доларів.

Підписатись на новини

Підписатися на найцікавіші новини нашого сайту

По платформах

Мы в соцсетях