Квест

Ігри жанру квест


Пригодницька гра   The Cyanide & Happiness Adventure Game замислювалася творцями всім відомих скетчів і короткометражних мультфільмів вже дуже давно. І тепер на Kickstarter була запущена кампанія зі збору коштів на її розробку. Гра створюється в форматі "навести і клікнути" по типу таких квестів як Grim Fandango і The Secret of Monkey Island. Звичайно ж з гумористичними Твіст в кращих традиціях серії скетчів C & H. Насамперед вийде на платформі PC, додаткові будуть додаватися по мірі досягнення кампанією певних фінансових порогів.

Гра Oniri Islands пропонує користувачам відправитися на пригодницьке дослідження островів Онрі. Вона поєднує в собі не тільки віртуальну, а й фізичну частину: управління ігровими персонажами відбувається за допомогою справжніх фігурок. Розумні іграшки зв'язуються з вашим планшетом, а їхні віртуальні двійники оживають на екрані. Пригоди починаються! Острови Онрі приховують в собі безліч загадок і чудес. Націлена ця пригодницька гра переважно на дітей від 6 років.

Гра Lifeless Planet, де гравцеві потрібно було дослідити віддалену від нашої планету, не так сильно вражала, як багатьом того хотілося б. Але, не дивлячись на те, що свого часу вона не стала проривом в ігровій індустрії, ідея і подача були цікавими. Гра пропонувала пройти стильну і дивну історію в дусі п'ятдесятих років в жанрі наукової фантастики. І розробники, студія   Stage 2 Interactive, анонсували нову гру, пов'язану з цією. Lifeless Moon, над якою поки тільки ведеться робота, стане приквелом, сфокусованим на різноманітних загадках.

Підписатись на новини

Підписатися на найцікавіші новини нашого сайту

По платформах

Мы в соцсетях