Ігри на Nintendo Switch

Ігри на Nintendo Switch


Творець гри Binding of Isaac, Едвард МакМіллен, ще минулого місяця повідомляв, що разом з Тайлером Глейлем працює над новим проектом. Він додавав, що проект цей вже близький до офіційного анонсу. І ось цей анонс відбувся. Новим проектом виявилася гра The End is Nigh. Вона описується як затягнутий пригодницький платформер, де вам доведеться дуже часто вмирати. Але це нічого. Тому що ви, швидше за все, вже і так мертві.

Розробники з Lizardcube вирішили представити нам ремейк   Wonder Boy III: The Dragon’s Trap для консолей нового покоління і PC. Це класичний екшн-платформер, яка вперше побачила світ у 1989 році на приставках Sega. Тоді він був прийнятий вельми позитивно, збирав відмінні відгуки. У червні 2016 року інді-компанія Lizardcube анонсувала вихід ремейка популярного раніше тайтла. Виявилося, що працювала компанія над ним аж з 2013 року.

Якщо ви шанувальник серії ігор Zelda, то ви напевно і так схвильовані з приводу виходу нової частини. Все-таки, її розробка зайняла у компанії Nintendo п'ять років. Реліз настільки очікуваний, що у англомовного видання Game Informer він став основною історією березня, цвяхом ігрової програми початку весни. Тема березня біля видання прийшла з новими зображеннями, що демонструють обстановку, яку гравці зможуть досліджувати. А також з анонсом повернення персонажа з минулих частин, який встиг полюбитися багатьом шанувальникам ігрової серії.

Підписатись на новини

Підписатися на найцікавіші новини нашого сайту

По платформах

Мы в соцсетях