Платформер

Платформери


Барвиста інді-головоломка Bokube в форматі легкого платформера була представлена на майданчику Kickstarter. Кожен рівень передбачає нові загадки і нового головного ворога. Однією з основних цілей розробників було підтримання рівнів свіжими, незатасканним. На кожному рівні гравцеві належить знайти чотири кубика, шматочка головоломки. У міру проходження гри будуть з'являтися все нові і нові кубики. Перші вісім рівнів розробники гри представили в безкоштовному демо-форматі, завдяки чому можна спочатку ознайомитися докладніше, а потім вирішувати, чи варто вкладатися в кампанію зі збору коштів.

Творець гри Binding of Isaac, Едвард МакМіллен, ще минулого місяця повідомляв, що разом з Тайлером Глейлем працює над новим проектом. Він додавав, що проект цей вже близький до офіційного анонсу. І ось цей анонс відбувся. Новим проектом виявилася гра The End is Nigh. Вона описується як затягнутий пригодницький платформер, де вам доведеться дуже часто вмирати. Але це нічого. Тому що ви, швидше за все, вже і так мертві.

Платформер Sonic Mania, мабуть, стане самим хвилюючим, що траплялося з серією Sonic the Hedgehog з моменту виходу ювілейної версії Sonic Generations. Гра Sonic Mania стане першою 2D-грою серії за дуже тривалий період, а це особливо приваблює фанатів. Вийти гра повинна була ще цієї весни, але була відкладена. Що шанувальників серії дуже засмутило. Але тепер у платформера про легендарного персонажа з'явилася остаточна дата релізу. А з нею і новий трейлер, присвячений відкриттю замовлення.

Гейм-дизайнер Джонні Гальватрон вперше накидав монстрів з   The Artful Escape of Francis Vendetti в своєму зошиті з математики ще рік тому. "Я не був найкращим студентом в класі з математики",   — говорить Гальватрон, вказуючи на космічного кита і суборбітальну медузу. Коротке демо вийшла гри було продемонстровано на виставці PAX East. І по ньому ми бачимо психоделічного екшн-платформер, виконаний у своєрідній гліттерной естетиці з однаковою послідовністю акордів.

Підписатись на новини

Підписатися на найцікавіші новини нашого сайту

По платформах

Мы в соцсетях