Новини
Субота, 03 червня 2017 06:04

Платформер Sonic Mania отримав остаточну дату релізу і новий трейлер

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Платформер Sonic Mania отримав остаточну дату релізу і новий трейлер

Платформер Sonic Mania, мабуть, стане самим хвилюючим, що траплялося з серією Sonic the Hedgehog з моменту виходу ювілейної версії Sonic Generations. Гра Sonic Mania стане першою 2D-грою серії за дуже тривалий період, а це особливо приваблює фанатів. Вийти гра повинна була ще цієї весни, але була відкладена. Що шанувальників серії дуже засмутило. Але тепер у платформера про легендарного персонажа з'явилася остаточна дата релізу. А з нею і новий трейлер, присвячений відкриттю замовлення.

В Sega заявили, що чекати особливо довго не доведеться. Дата релізу призначена на 15 серпня, вийде на консолі і платформу PC. А це менше, ніж три місяці. І, щоб зробити новина про повернення двомірного Соника ще більш хвилюючою, в Sega представили новий трейлер. У ньому були продемонстровані рівні, яких раніше не показували. Ці рівні пов'язані з деякими рівнями з класичних ігор про Соника. Вони були перероблені спеціально для Sonic Mania. Ще в березні були показані відмінності по одному з найвідоміших рівнів серії ігор, зони Green Hill Zone. Перший акт був схожий з оригінальним з Sonic the Hedgehog, тоді як другий для Sonic Mania був створений абсолютно новим.

Платформер Sonic Mania

Як нагадує новий трейлер, нам належить грати за одного з доступних персонажів   — Соника, Тейлза або Наклза. Тим, хто не грав в оригінальний платформер, варто враховувати, що у кожного з героїв є свої індивідуальні здібності. Наприклад, Наклз може дертися по стінах і пікірувати по повітрю, а Тейлз літати на короткі дистанції. Отримати перше уявлення про ці здібності можна по трейлеру від Sega.

Для справжніх шанувальників серії Sonic the Hedgehog буде випущено фізичне колекційне видання гри. Сама гра, звичайно, повністю цифрова, але в колекційному виданні вас чекатиме велика коробка, фігурка Соника, що стоїть на консолі Genesis, репліка картриджа Genesis і код для скачування самої гри. Колекційне видання відкрито для попереднього замовлення. Який, якщо ви фанат синього швидкісного їжака, варто оформити, якщо вже з'явилася точна дата релізу.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Підписатись на новини

Підписатися на найцікавіші новини нашого сайту

По платформах

Мы в соцсетях