Новини
Четвер, 08 червня 2017 16:48

RPG Pathfinder: Kingmaker від Кріса Авеллона збирає кошти на Kickstarter

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
RPG Pathfinder: Kingmaker від Кріса Авеллона збирає кошти на Kickstarter

Кріс Авеллон, один з розробників Fallout 2 і Prey, ще минулого місяця оголосив про свою участь у створенні нової ізометричної RPG під назвою Pathfinder: Kingmaker. Вона базується на популярній настільній грі Pathfinder Roleplaying Game. І нарешті RPG просунулася на наступний після анонса очевидний крок розвитку інді-ігри: була запущена кампанія зі збору коштів на розробку на краудфандінговой платформі Kickstarter.

Кампанія збирає 500 000 $. Чи не на повноцінне виробництво гри (вона в будь-якому випадку знаходиться в розробці і побачить світ), а на розширення. Насамперед творці гри хочуть опрацювати основне "Королівство", локацію, яка в більшості RPG залишається найменш залученої. Представники студії Owlcat кажуть:

— Ваше королівство відображає вашого ігрового персонажа, а також ваші ігрові рішення. Це жива істота, яка ліпиться через ваші ходи, союзи і здатності керувати підданими. Ігровий процес дозволить розширювати території королівства, будувати міста і організовувати спільноти. І ваша столиця буде фізично змінюватися під впливом ваших рішень, політики і ув'язнених спілок. І чим більше розширюється ваше королівство, тим більше представників інших країн буде навідуватися, щоб попросити про послугу або перевірити, наскільки ви сильні.

Pathfinder: Kingmaker

На зовнішній вигляд столиці королівства впливатиме моральний вибір гравця. Якщо рішення були хорошими, столиця буде виглядати чарівно фентезійно, на вулицях її танцюватимуть привабливі молоді люди. Якщо навпаки, рішення приймалися злі, столиця отримає темну імперіалістичну стилістику зі скелетами, які працюють офіціантами в пабах. Більш того, гравець зможе при бажанні контролювати будь-яку активність в місті. Або не контролювати, якщо йому більше цікава глобальна політика, а не діяльність плебеїв. Гравець же, врешті-решт, стає королем! І сам вирішує, як йому формувати королівство і керувати ним.

Гра Pathfinder: Kingmaker

Кампанія триватиме до 11 липня. Гра вийде в будь-якому випадку, але розширення з живим і динамічним королівством трапиться тільки якщо розробники зберуть повну суму. Орієнтовний реліз намічений на серпень 2018 року. Мінімальна сума, яку необхідно внести, щоб отримати цифрову копію гри становить 25 $.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Підписатись на новини

Підписатися на найцікавіші новини нашого сайту

По платформах

Мы в соцсетях