Ігри на iOS

Ігри на iOS


Студія Capcom випустила нову умовно безкоштовну мобільну гру Puzzle Fighter, що стала продовженням гри Super Puzzle Fighter II Turbo 1997 року. Звичайно ж, большеголовие і якісь пластикові тривимірні герої знаменитого сеттинга не замінять оригінальних піксельних. Але придивитися до мобільного пазли від Capcom варто. Тому що він краще, ніж виглядає на перший погляд.

Головна причина встановити на свій мобільний пристрій (на базах операційних систем Android і iOS) нову умовно безкоштовну гру Castle Cats одна: тут ви отримаєте можливість збирати котів. Ні, не таких, як у Neko Atsume. Коти з Castle Cats є котячі версії популярних персонажів. Тут є кото-версія Гаррі Поттера, Джанго, Китнисс Евердін і навіть Ктулху. І всі вони борються проти спільного ворога на ім'я Pugomancer.

Раніше в цьому році компанія Pokemon Company анонсувала вихід гри під назвою Magikarp Jump. Ніяких інших деталей крім назви не повідомлялося. Шанувальникам франшизи залишалося тільки гадати, що ж їх чекає: який-небудь нескінченний скроллер або щось інше, менш вічне. Незважаючи на те, що гра рекламувалася виключно для Японії, вона несподівано офіційно з'явилася в італійському App Store. Поки в неї можуть зіграти тільки жителі Японії та Італії, не виключено, що в майбутньому нас чекає реліз і в інших країнах.

Наскільки серйозно компанія Nintendo налаштована на розробку мобільних ігор? По всій видимості, досить серйозно, якщо вже планує перенесення на мобільні девайси ще однієї зі своїх найпопулярніших франшиз. Згідно з повідомленням від порталу Wall Street Journal, японський ігровий гігант готується запустити мобільну версію The Legend of Zelda. І статися це може незабаром після повноцінного виходу гри Animal Crossing, запланованої на цей рік. Однак, поки незрозуміло, яку форму набуде мобільна Зельда. Втім, як воно зазвичай і буває з Nintendo.

Якщо в останні роки ви цілеспрямовано не ховалися від мемів що гуляють по мережі про Чака Норріса, то ви добре знаєте, наскільки культовим встиг стати цей екшн-актор. А сховатися від цих мемів неможливо, якщо ви проводите якусь частину свого часу в інтернеті. Так що, багато хто з нас вже замислювалися про те, а чому ж досі не існує ніяких офіційних ігор, пов'язаних з Норрісом. Турбуватися нема про що. Чак Норріс вже готовий трощити і ламати ворогів на мобільних пристроях на платформах Android і iOS. І ніщо його не зупинить. Буквально.

Ще не так давно компанія Nintendo відмовлялася освоювати ринок мобільних ігор. Тепер це в минулому, чинити опір смартфонів прогресу компанія перестала, а на нас звалилася вже третя мобільна гра, заснована на консольної франшизі. Саме для Nintendo вона, правда, стала другою (Pokemon Go розробляється компанією Niantic). Це Fire Emblem Heroes для платформ iOS і Android. Новим хітом вона стала моментально: вже в першу добу з моменту релізу гра принесла Nintendo 2,9 мільйона доларів.

Підписатись на новини

Підписатися на найцікавіші новини нашого сайту

По платформах

Мы в соцсетях