Новини
Понеділок, 13 березня 2017 18:20

Мобільна гра Nonstop Chuck Norris від самого Чака Норріса і творців Nonstop Knight

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Мобільна гра Nonstop Chuck Norris від самого Чака Норріса і творців Nonstop Knight

Якщо в останні роки ви цілеспрямовано не ховалися від мемів що гуляють по мережі про Чака Норріса, то ви добре знаєте, наскільки культовим встиг стати цей екшн-актор. А сховатися від цих мемів неможливо, якщо ви проводите якусь частину свого часу в інтернеті. Так що, багато хто з нас вже замислювалися про те, а чому ж досі не існує ніяких офіційних ігор, пов'язаних з Норрісом. Турбуватися нема про що. Чак Норріс вже готовий трощити і ламати ворогів на мобільних пристроях на платформах Android і iOS. І ніщо його не зупинить. Буквально.

Ні, не тому що ще не існує заняття, з яким Чак Норріс не зміг би впоратися, а тому що гра називається Nonstop Chuck Norris. Якщо назва здається вам знайомим, можливо, ви вже чули про гру Nonstop Knight. Так, саме розробники цієї мобільної гри займалися і грою про Чака. І грати в неї доведеться точно також.

Мобільна гра Nonstop Chuck Norris

Гра Nonstop Knight була представлена в форматі екшн-Раннера. Для того, щоб в неї грати, від вас потрібний крім мобільного девайса тільки палець. Ви не можете зупинити біжить лицаря, навіть якщо дуже сильно постараєтеся. І точно так само не зможете зупинити Чака Норріса. Все, що залишається, це тиснути на кнопки, щоб активувати якісь здібності і по дорозі збирати монетки.

Nonstop Chuck Norris

Не турбуйтеся, гра Nonstop Chuck Norris не буде обмежений тільки цим. Зрештою, це Чак, чорт забирай, Норріс! Гра дасть користувачам можливість провести Чака за різними всесвітам, де він буде вельми успішно бити трапляються на шляху ворогів. Загалом, займатися тим же, чим він займається в будь-якому своєму фільмі. Крім цього гравець буде збирати "жарти" і "питання вікторини", щоб розкрити в процесі всю крутизну Чака Норріса.

Гра Nonstop Chuck Norris виходить в квітні, на Android і iOS одночасно. Вона буде умовно-безкоштовною. Тобто, завантажуєте і граєте ви безкоштовно, але без додаткових платних предметів справа не обійдеться. І немає, Чаку Норрісу не потрібно вмовляти когось піти і завантажити гру про нього. Йому досить просто бути Чаком Норрісом.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Підписатись на новини

Підписатися на найцікавіші новини нашого сайту

По платформах

Мы в соцсетях