Новини
Неділя, 06 серпня 2017 16:30

Візуальна новела Necrobarista вийде на платформі Nintendo Switch

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Візуальна новела Necrobarista вийде на платформі Nintendo Switch

Візуальна новела під назвою Necrobarista розповість про кав'ярні, яка обслуговує як живих, так і мертвих. Вийде вона не тільки на платформі PC: командою-розробником Route 59 був анонсований реліз і на консоль Nintendo Switch. Поки точно невідомо, чи вийдуть версії для різних платформ одночасно або ж буде якась затримка між релізами. На платформі PC вихід цифрової версії орієнтовно очікується в жовтні 2017 року. Не виключено, що гра вийде і на PlayStation 4, але реліз на цій консолі поки не був анонсований.

Потенційним гравцям все ще залишається гадати, а що ж доведеться робити в Necrobarista. Розробниками ця візуальна новела описується як комбінація надприродного нагнітання з кінематографічним присутністю. Передбачається, що візуальна основа буде базуватися на стилістиці та естетиці аніме. Однак, поки на матеріалах до гри можна помітити тільки відблиски заходу, властиві сьогодні мало не кожної другої інді-грі.

Візуальна новела Necrobarista

В Necrobarista особливо привабливо і оригінально виглядає ігровий інтерфейс, якщо судити по випущеним трейлеру. Ми звикли до статичному меню в візуальних новелах: ймовірно, тут нас чекає щось концептуально нове. Формат ігрових візуальних новел особливо не розвивається, йому точно потрібна якась струс. І Necrobarista виглядає так, немов здатна привнести щось нове і дати поштовх до подальшого розвитку формату.

Розробник Route 59 випустить гру на англійській мові, також доступні будуть спрощений і традиційний китайський. У ряду учасників інді-групи тайванські коріння, що і вплинуло на вибір мов для релізу. Для студії проект стане першим комерційним, раніше вона вже навіть отримувала нагороди за кращі візуальні новели.

Новела Necrobarista

Абсолютно точної дати виходу гри поки немає, перший трейлер обіцяє жовтня 2017. Але це не точно. Однак, десь в 2017 ви напевно зможете зіграти в Necrobarista на своєму комп'ютері. Версія для Nintendo Switch, може бути, підтягнеться до того ж моменту. А може і ні, але вона в будь-якому випадку вийде.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Підписатись на новини

Підписатися на найцікавіші новини нашого сайту

По платформах

Мы в соцсетях