Новини
Неділя, 20 серпня 2017 17:32

Вихід Super Mega Baseball 2 переноситься з вересня на 2018 рік

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Вихід Super Mega Baseball 2 переноситься з вересня на 2018 рік

Перша частина гри Super Mega Baseball вийшла відмінним спортивним симулятором з правильним рівнем реалізму ігрових механік і мультяшними персонажами з великими головами. Друга частина виконується в трохи більш реалістичною стилістиці (читай: з трохи меншими головами персонажів). Вона повинна була вийти вже у вересні 2017 року. Але, на жаль, стало відомо, що розробники змушені перенести реліз на 2018 рік через непередбачуваних труднощів у створенні гри.

В пості з анонсом перенесення представники компанії-розробника Metalhead Software кажуть:

— Ми цілодобово працювали над тим, щоб завершити гру в термін, але у нас все ще залишилися незакінчені елементи. І на тому етапі, на якому ми знаходимося зараз, реліз в вересні означав би необхідність обрізати безліч моментів. А ми не хочемо представити вам гру, якої ви опинитеся незадоволені.

Гру можна було б завершити і випустити вже в кінці цього року, але взимку буде проблематично продавати спортивний бейсбольний симулятор. Чи не сезон. Тому компанія-розробник і переносить реліз саме на 2018 рік, даючи відлежатися Super Mega Baseball ще кілька зайвих місяців. Мабуть, по бейсбольною термінології це означає, що гра досягла третьої бази, але поки не буде намагатися пробігтися до “ будинки ”.

Гра Super Mega Baseball 2

Як у випадку з будь-якими переносами ігрових релізів це — сумні новини. Але розробників можна буде пробачити, якщо в результаті ми отримаємо кращу з можливого гру. А додаткові місяці на розробку означають, що в Metalhead зможуть додати нові функції в гру, включаючи “ оборонні переходи і додаткові арт-компоненти ”.

Гра Super Mega Baseball отримає бета-версію, завдяки якій гравці зможуть отримати зворотній зв'язок ще до повноцінного релізу. Коли конкретно відбудеться вихід бети, поки невідомо. Але пізніше в цьому році інформація напевно з'явиться.

Super Mega Baseball 2

До анонсу перенесення в Metalhead випустили відео. Так що, якщо вам подобається дивитися на те, як дуже розчарований чоловік розповідає, чому розробка його гри займає більше часу, ніж планувалося, ви можете його подивитися.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Підписатись на новини

Підписатися на найцікавіші новини нашого сайту

По платформах

Мы в соцсетях