Новини
Вівторок, 04 квітня 2017 08:41

Восьмібітна 8-bit Bayonetta була випущена в повній версії в Steam на перше квітня

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Восьмібітна 8-bit Bayonetta була випущена в повній версії в Steam на перше квітня

Порочне коло не найкращих розіграшів Sega на перше квітня нарешті опинився розірваний. Тому що в цьому році компанія зробила щось насправді круте. Ігровий видавець випустив восьмібітного версію популярної тривимірної екшн-гри Bayonetta на Steam. Так, така двомірна версія вийшла досить обмеженою в плані ігрової механіки. Ви просто стрибаєте, стріляєте і заробляєте окуляри. Але гра стала приємним сюрпризом для фанатів і не тільки, адже на Steam її офіційно виклали абсолютно безкоштовно.

Звичайно, 8-bit Bayonetta є міні-гру. Не варто чекати від неї повноцінної версії відомого екшна. Вам пропонується пройти її за героїню, яка здатна тільки стрибати і стріляти, стоячи на місці. Обмежені можливості дозволяють героїні тільки позбавлятися від ворогів, які активно наближаються до неї.

У цій міні-ігри вже є досить тривала першоквітневий історія. Platinum Games, розробник гри Bayonetta, ще в 2010 році на перше квітня стверджував, що зайнятий створенням двомірної версії. Це виявилося, само собою, трохи більше, ніж просто жартом, але фанати тоді були дуже засмучені і розчаровані тим, що їм не вдасться в двомірну версію зіграти. А дещо пізніше, вже в 2015 році, Platinum Games і правда випустили восьмібітного браузерную версію гри, яка була захована на їхньому сайті під сторінкою з помилкою 404. Так-так, ту саму, яку тепер і було переформатовано для випуску на Steam.

Однак, перевипуском браузерної гри розробники не обмежилися. На сайті Sega з'явився лічильник, що відлічує час до 11 квітня. Фанати сподіваються, що це все веде до анонсу нового сиквела ігровий франшизи, але швидше за все розробники просто випустять оригінальну Bayonetta в Steam. Є, звичайно, невелика надія на те, що реліз буде не тільки для оригінальної гри, а й для Bayonetta 2. Але в цілому це теж малоймовірно, тому що ця частина вже була передана ексклюзивно під консоль Nintendo Wii U.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Підписатись на новини

Підписатися на найцікавіші новини нашого сайту

По платформах

Мы в соцсетях