Новини
Середа, 08 лютого 2017 15:08

Гра Mafia III отримає кілька офіційних доповнень

Оцініть матеріал!
(4 голосів)
Гра Mafia III отримає кілька офіційних доповнень

У грі Mafia III компанія 2K вже розповіла повноцінну історію ще в минулому році, коли вона тільки дебютувала. Але цього виявилося недостатньо, так що тепер випускає компанія разом з розробниками з Hangar 13, анонсувала кілька нових доповнень. Чи вийдуть вони протягом найближчих декількох місяців. Деякі подробиці про доповнення були викладені на офіційному сайті, присвяченому грі.

Гра Mafia III

Історія продовжиться в форматі доповнень спочатку в березні з главою "Faster, Baby" ( "Швидше, дитинко"). Тут гравців чекають швидкі машини і захоплюючі гонки, а також захоплюючий сюжет про те, як Лінкольн об'єднується з Роксі Лаво. Мета об'єднання в поваленні корумпованого шерифа, що тероризує активістів Нью-Бордо, що борються за громадянські права. Другим доповненням стане частина "Stones Unturned" ( "Все, що в наших силах"), де Лінкольн об'єднається з агентом ЦРУ Джоном Донованом, щоб вгамувати свою спрагу помсти. Друге доповнення вийде в травні. А в липні 2017 року шанувальників чекає на третій, що отримало назву "Sign of the Times" ( "Знамення часу"). Тут Лінкольну доведеться зіткнутися з небезпечним культом, які намагаються почати в Нью-Бордо нову еру насильства.

Mafia III

Білл Хармс, режисер гри, розповідає, чого чекати від усіх трьох доповнень, коли вони стануть доступні:

"Ми недооцінили відгук персонажів на події, що розгорнулися в Mafia III, тому вирішили доповнити історію настільки, наскільки це буде можливим. Сама гра фокусується на систематичному руйнуванні імперії Села Маркано, а доповнення розповідають окремі лінійні історії. Гравці при цьому отримають нові враження не тільки від історій, але і від геймплея."

Гра Mafia 3

Команда розробників повідомляє, що всі ці нові історії не тільки розширять гру, але і продемонструють нову механіку геймплея, нагороди і обстановку. Нові глави познайомлять шанувальників з величезною новою частиною Нью-Бордо, яку до цього вони не бачили. Сама третя "Мафія", як і доповнення до неї, доступні на платформах PC, PS4 і Xbox One. Більш точна інформація про дати релізу і доступності доповнень з'явиться пізніше.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Підписатись на новини

Підписатися на найцікавіші новини нашого сайту

По платформах

Мы в соцсетях