Новини
Середа, 08 лютого 2017 15:13

Приставка RetroBlox читає старі картриджі і CD-диски

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Приставка RetroBlox читає старі картриджі і CD-диски

Говорячи про ретро-геймерства, мають на увазі зазвичай два шляхи. Або це випуск нових ігор в ретро-стилістиці з відповідною озвученням, або (що більш поширене)   — спроби запустити старі ігри на сучасному залозі. У другому випадку доводиться чекати, поки власники носіїв з цими іграми портируют їх для сучасних платформ. Ну, або шукати по барахолок і аукціонам старі працюють приставки. Але це все танці з бубнами, про які в перспективі можна буде забути. Тому що була створена перша в світі модульна приставка, здатна читати і CD-диски, і старі картриджі. Вона отримала назву RetroBlox.

Приставка RetroBlox

По суті RetroBlox є ігрову консоль з CD-ромом, але він як раз тут особливий. CD-ROM був створений в Hitachi LG спеціально для цих цілей. Він дійсно може зчитувати інформацію з ігрових дисків для класичних консолей, таких як SegaSD, PSX, TurboGrafx-CD і інших.

Консоль RetroBlox

І, звичайно ж, ви запитаєте, а як йдуть справи з картриджами для NES і SNES. Тут на допомогу і приходить модульна система. Ні, тут не знайдеться вбудованого флопіка для читання будь-яких картриджів. Замість нього є можливість для підключення і відключення модульних елементів, кожен з яких підтримує певну ігрову систему.

Ретро приставка RetroBlox

Ретро консоль RetroBlox

Серцем системи, само собою, стали не CD-ROM і модульний принцип, а програмне забезпечення. Саме завдяки йому і стало можливим існування такої ігрової консолі. У RetroBlox воно зветься "гібридним емулятором" (патент готується). Розробники обіцяють, що завдяки ПО вдасться емулювати ігри навіть з самих проблемних для зчитування дисків. Система також підганяє відео під дозвіл в 1080p.

Ігрова консоль RetroBlox

Звучить надто добре, щоб бути правдою? Мабуть. Підступ тут, до речі, теж є. Консоль RetroBlox ще не перетворилася в комерційний проект. Розробники поки не дісталися навіть до краудфандінговой кампанії, яка запланована ними орієнтовно на квітень 2017 року. Невідомо, скільки буде коштувати консоль. Невідомо, чи будуть модульні елементи включені в комплект або їх доведеться докуповувати окремо. Консоль RetroBlox обіцяє втілити в реальність те, до чого за кілька десятиліть до цих пір не дійшли інші розробники емуляторів. Залишається чекати і сподіватися, що шанувальників ретро-геймерства дражнять не просто так.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Підписатись на новини

Підписатися на найцікавіші новини нашого сайту

По платформах

Мы в соцсетях