Новини
Середа, 08 лютого 2017 15:06

Гра The Banner Saga 3 отримала повне фінансування на Kickstarter

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Гра The Banner Saga 3 отримала повне фінансування на Kickstarter

Менше, ніж за тиждень з початку старту кампанії зі збору коштів, гра The Banner Saga 3 встигла зібрати суму свого мінімального запиту в 200 000 $. І попереду залишається ще близько місяця на збори коштів. Схоже, що проект збере далеко не саму скромну суму грошей на розробку і виробництво!

Досягнувши суми в 250 000 $ розробники додадуть іграбельних істот, які отримали назву Dredge. Вони являють собою гуманоїдних расу, зроблену з каменю. У найпершій оригінальній грі The Banner Saga ці істоти були виключно антагоністами і з'являлися тільки як ворожі персонажі. Як іграбельних персонажів вони вперше стануть доступні по трьом класам: Stoneguard, Hurler і Stonesinger.

Гра The Banner Saga 3

Вікіпедія, присвячена The Banner Saga, описує цих істот як колосальних озброєних ворогів, які протистояли Варлам з початку часів. Ігрова легенда свідчить, що один з богів, який заздрив своїм побратимам, вкрав їх створення і перетворив на щось божевільне і протиприродне. А потім відправив це щось на свободу, гуляти по ігровому світу. Після довгих і кровопролитних воєн ці істоти, здавалося, почали зникати з лиця землі. Але потім вони знову стали з'являтися. І ніхто не знає, чому. Може, вийде розкрити таємниці цих кам'яних створінь, якщо вони стануть іграбельності персонажами завдяки зборам на Kickstarter? З цим запланованим оновленням якраз і з'явиться більше інформації про кам'яних Dredge.

Покрокова стратегія The Banner Saga 3

Розробники обіцяють, що все це   — тільки початок. Гравців чекає захоплююча подорож в фентезі-світ, полюбився їм за першими двома частинами. А якщо в перші дві ви не грали, то одна з нагород за інвестицію певної суми в кампанію якраз включає в себе повний набір. Сама кампанія на Kickstarter триватиме до 3 березня 2017 року. Вихід гри запланований на грудень 2018.

Стратегія The Banner Saga 3

Якщо ви вносите в кампанію 20 $, ви отримуєте гру (коли вона вийде) на PC або Mac в цифровому форматі. За 30 $ ваше ім'я ще й впишуть в титри, а заодно нададуть ексклюзивні шпалери для робочого столу. Чим більше вносите, тим більше булочок всередині гри отримуєте. Герой, який віддасть 5 000 $ навіть отримає внутріігрового персонажа, намальованого з нього, а також цілу сцену з ним.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Підписатись на новини

Підписатися на найцікавіші новини нашого сайту

По платформах

Мы в соцсетях