Новини
Середа, 08 лютого 2017 15:01

Творець ігри Gorogoa дражнить зацікавлених новим трейлером

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Творець ігри Gorogoa дражнить зацікавлених новим трейлером

Ось уже майже п'ять років гра Gorogoa, яка ще навіть не вийшла, хвилює шанувальників жанру інді-ігор потенційно оригінальної (і трохи кислотної) графікою і візуальними пазлами. З новим трейлером, намальовані вручну, а також датою релізу, виставленої на осінь 2017 року, чекати залишилося зовсім недовго.

Гра Gorogoa, розроблена і намальовані Джейсоном Робертсом, розповідає історію, розкриваючи дивні взаємозв'язку через маніпуляцію зображеннями. Гра задумана абсолютно позбавленої мови, сфокусованої натомість на індивідуальних сценах і тому, як вони можуть перемішуватися між собою за допомогою плиткового ігрового інтерфейсу. Ще кілька років тому Робертс в одному зі своїх інтерв'ю повідомляв, що навіть для назви гри він вибрав неіснуюче слово, щоб виділити особливу важливість образності. Вам доведеться поєднувати в єдине своєрідне ціле тисячі різних картинок, які були намальовані Робертсом самостійно в Фотошопі.

Гра Gorogoa

Розробник і художник в своєму останньому інтерв'ю порталу Polygon розповідав, що виробництво займає стільки часу почасти тому, що сам він росте разом з грою. Його власні художні здібності ростуть, він повертається до початку і допрацьовує попередні малюнки. По суті, це проект-подорож однієї людини, але музикою і звуковим супроводом все-таки займалися інші люди: Остін Вінтор (композитор) і Едуардо Ортіз Фрау (розробник звуків). Випуск гри запланований на платформи PC і Mac, але в перспективі після основного релізу Gorogoa буде адаптуватися для iOS і Android.

Інді гра Gorogoa

Робертс говорить, що основна ідея гри в об'єднанні дорослішання з дитинством. Вона покликана повернути дорослій людині дитячу віру в магію. Художник сподівається, що його Gorogoa зможе відобразити в собі відчуття таємничості навколишнього світу, доступне переважно маленьким дітям, які цей світ тільки пізнають. Gorogoa може стати своєрідною книгою, в розвитку якої ви зможете взяти безпосередню участь.

Гра Gorogoa у всій своїй таємничої красі стане доступна вже восени 2017 года!

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Підписатись на новини

Підписатися на найцікавіші новини нашого сайту

По платформах

Мы в соцсетях