Новини
Четвер, 04 травня 2017 13:45

Японська RPG Trails in the Sky the 3rd вийшла разом з новим трейлером

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Японська RPG Trails in the Sky the 3rd вийшла разом з новим трейлером

Вперше гра Legend of Heroes: Trails in the Sky була випущена ще в 2004 році в Японії, але на Заході про неї не чули до 2011 року. Тоді з'явився величезний сценарій на японському, який потрібно було перевести. Тепер, через шість років, компанія XSEED Games завершила переклад і адаптацію фінальної, третьої частини трилогії,   Legend of Heroes: Trails in the Sky the 3rd. Довгоочікуваний реліз відбувся, а до нього XSEED випустили ще й новий трейлер, щоб ця справа відсвяткувати.

Якщо вам цікаво, яка гра прямо зараз найкраще продається на Steam, обходячи навіть гри серії Star Wars, то знайте   — це третя частина   Legend of Heroes: Trails in the Sky. Зіграти в цю JRPG можна на платформі PC. Само собою, попередньо варто пройти попередні дві частини, тому що сюжетно вони все пов'язані.

Японська RPG Trails in the Sky the 3rd

У третій частині, на відміну від попередніх, головними протагоністами будуть вже не Естель і Джошуа. Хоча, вони і зіграють в сюжеті важливу роль. Замість них головними героями виступають священик Кевін Грехем і його помічниця сестра Різ Ардженто з церкви Септіан. Колишні персонажі теж стануть іграбельності. З моменту подій другої частини тут проходить півроку. Гравець відзначить ряд змін, не тільки в історії, але і в боївки. Частково ці зміни можна побачити і по новому трейлеру. Багато японських фанати, незважаючи на всі зміни, називають третю частину кращою з усієї серії, що вельми вражає.

Гра Trails in the Sky the 3rd

Огляд сюжетної частини історії третьої частини від XSEED Games:

« Напередодні успішного завершення чергової місії, священик Кевін Грехем негайно підписується на ще одне завдання з повернення артефакту, покоїться під кафедральним собором Грансель. Це завдання святий отець міг би завершити і поодинці, але його змушують взяти з собою новобранця Грелсріттера і черницю Різ Ардженто, з якої Кевін Грехем дружить ще з дитинства. З цього починається аж ніяк не рутинна місія, а нове і таємниче пригода. »

Фінальна частина серії The Legend of Heroes вже доступна в Steam для платформи PC.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Підписатись на новини

Підписатися на найцікавіші новини нашого сайту

По платформах

Мы в соцсетях