Новини
Четвер, 04 травня 2017 14:42

Екшн-RPG Code Vein від Bandai отримала дебютний геймплей-трейлер

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Екшн-RPG Code Vein від Bandai отримала дебютний геймплей-трейлер

Компанія Bandai Namco ще в квітні анонсувала вихід своєї нової екшн-RPG під назвою Code Vein. Вона перенесе гравця в світ з кровососущими зомбі і наближається кінцем світу. Відомо, що гра вийде на платформу PC, інші поки не були підтверджені. Розробники нарешті представили дебютний трейлер, в якому демонструється геймплей гри. І крім динамічних трансформацій в ньому можна відчути атмосферу серії ігор Dark Souls. Так, серія Souls підійшла до свого логічного завершення. Але це не означає, що нам більше не вдасться зіткнутися в битві з величезними жахливими монстрами. Досить просто переключитися на ігри типу Code Vein.

Екшн-RPG Code Vein від Bandai

Вам належить створити власного персонажа, а потім вибрати собі партнера з числа представників Vein, тих самих зомбі, що жадають крові. Битися доведеться з категорією монстрів, які отримали назву "втрачені". Жага крові завела їх занадто далеко, шляху назад немає. Вони поїдають один одного, стають рабами власної спраги. Їх потрібно знищувати заради власного виживання. Ви воюєте, використовуючи різноманітну зброю і застосовуючи бойові стилі. У боях використовується модифікований пристрій Blood Veil, яке підживлює здатності ігрового персонажа, при цьому придушуючи їх у противників. Забувати про координацію з партнером персонажа також не варто.

Гра Code Vein від Bandai

Партнерський персонаж йде як NPC. Вам доведеться не тільки захищатися від чудовиськ, а й прикривати партнера в разі чого. Двоє персонажів зможуть використовувати оригінальну тактику, долаючи ворога. Комбінація різних видів зброї буде приводити до різних результатів. Тому перш, ніж відправлятися знищувати "втрачених" направо і наліво, варто правильно підібрати персонажа-партнера, щоб підвищити власні шанси. У кожного з пропонованих партнерів свої здібності, бойовий стиль і своя фонова історія.

По першому трейлеру створюється враження того, що в Bandai намагаються підсунути глядачеві своєрідну суміш Dark Souls і Nier: Automata. Але повноцінно оцінити, що з цього вийде, вийде тільки в 2018 році. Не ясно, коли точно.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Підписатись на новини

Підписатися на найцікавіші новини нашого сайту

По платформах

Мы в соцсетях