Ігри з Kickstarter

Ігри з Kickstarter


Гра Fight Knight є міксом з дослідження підземель з видом від першої особи і швидкісного екшна. Гравцеві належить підніматися по Вежі, що з'явилася з нізвідки, дізнаватися історію головного персонажа (того самого Бойового Лицаря з назви) і намагатися розібратися, хто вороги, а хто друзі. А по шляху вирішувати головоломки, збирати артефакти і підвищувати рівень сили персонажа. Виконана гра в ретро-стилістиці, але при цьому все-таки не виглядає застарілою і здатної зацікавити тільки олдфагов.

Гра Gold Rush, що збирає кошти на виробництво на платформі Kickstarter, стане першим реалістичним симулятором золотошукача. Ви починаєте з базовими пристосуваннями для видобутку золота. Через деякий час в грі можна буде докуповувати більш професійне обладнання, добувати ще більше золота і стати найбагатшою людиною на всій Алясці. Мінімальна сума, за яку можна отримати повну цифрову версію гри, становить близько 15 $ на Kickstarter. А заодно шпалери для робочого столу і подяку за підтримку кампанії в титрах.

Барвиста інді-головоломка Bokube в форматі легкого платформера була представлена на майданчику Kickstarter. Кожен рівень передбачає нові загадки і нового головного ворога. Однією з основних цілей розробників було підтримання рівнів свіжими, незатасканним. На кожному рівні гравцеві належить знайти чотири кубика, шматочка головоломки. У міру проходження гри будуть з'являтися все нові і нові кубики. Перші вісім рівнів розробники гри представили в безкоштовному демо-форматі, завдяки чому можна спочатку ознайомитися докладніше, а потім вирішувати, чи варто вкладатися в кампанію зі збору коштів.

Кріс Авеллон, один з розробників Fallout 2 і Prey, ще минулого місяця оголосив про свою участь у створенні нової ізометричної RPG під назвою Pathfinder: Kingmaker. Вона базується на популярній настільній грі Pathfinder Roleplaying Game. І нарешті RPG просунулася на наступний після анонса очевидний крок розвитку інді-ігри: була запущена кампанія зі збору коштів на розробку на краудфандінговой платформі Kickstarter.

Нова гра Ash of Gods є цікавий мікс з візуальної RPG-новели і онлайн-стратегії. Розробники надихалися серією ігор The Banner Saga, японськими візуальними новелами і атмосферою The Darkest Dungeon. Розроблялася гра на движку Unity практично під всі основні платформи (PC, Mac OS, Linux, Xbox, PS 4, iOS і Android), але перш за все вийде на PC. Очікується, що користувач на три сюжетних історії в середньому витратить близько 14 годин ігрового часу.

Гра   The Man Came Around є стильну і інтригуючу RPG, створену незалежним розробником   Thierry Brimioulle. Вона досліджує теми фашизму, протестів, репресій і посилань. Гра була представлена на платформі Kickstarter, де вже встигла зібрати половину від мінімальної запитуваної розробником суми. А ще у неї вже зараз є безкоштовне демо, з яким можна ознайомитися самостійно. Та й по трейлеру з Kickstarter можна зануритися в її депресивну і безпросвітну атмосферу.

Гра Oniri Islands пропонує користувачам відправитися на пригодницьке дослідження островів Онрі. Вона поєднує в собі не тільки віртуальну, а й фізичну частину: управління ігровими персонажами відбувається за допомогою справжніх фігурок. Розумні іграшки зв'язуються з вашим планшетом, а їхні віртуальні двійники оживають на екрані. Пригоди починаються! Острови Онрі приховують в собі безліч загадок і чудес. Націлена ця пригодницька гра переважно на дітей від 6 років.

Гра “Watchmaker” являє собою пригодницьку головоломку, що оповідає про людину, для якого був порушений хід часу. Головний герой, Олександр, змушений розбиратися з різними механізмами, щоб розгадати загадки годинникової вежі, де він працював. Йому належить розгадувати головоломки, за якими лежить шлях до порятунку часу, яке, здається, зійшло з розуму. Олександр дуже швидко старіє, будь-які дії повинні відбуватися гравцем також швидко. Часу у головного героя дуже мало.

Ви ніколи не мріяли про те, щоб стати котом? Безтурботно гуляти самому по собі, полювати на пташок і встрявати в бійки з іншими котами. Що ж, у віртуальному форматі це можливо. Симулятор котячої життя (але не домашнього котика, а дикого) під назвою Cattails був представлений на платформі Kickstarter. І практично моментально відбив мінімальну суму. Ну як встояти перед такими можливостями? Як кота в грі можна гуляти, добувати собі їжу, дружити з іншими котиками або вступати з ними в бійку.

Від моменту відкриття краудфандінговой кампанії зі збору коштів на виробництво гри All Walls Must Fall до отримання мінімальної запитуваної суми пройшло всього 5 днів. Цей стильний техно-нуарний проект в тактичному жанрі дійсно привертає увагу. Він знаходиться на ранніх стадіях виробництва, але вже зараз виглядає багатообіцяюче.

Сторінка 1 із 2

Підписатись на новини

Підписатися на найцікавіші новини нашого сайту

По платформах

Мы в соцсетях