Інді ігри

Інді ігри


Інді-пазл під назвою Kingscape збирає кошти на розробку на платформі Kickstarter. У головоломки вже є іграбельності демо-версія, доступна в безкоштовному порядку. Гравцеві пропонується взяти на себе роль самотнього персонажа: принца, який шукає свого батька. На шляху йому зустрінеться безліч ворогів, серед яких будуть вибухають свині, дикі качки, зомбі-збоченці і менеджери з продажу, спраглі крові. Завдання персонажа проста: перемогти їх всіх.

У 2014 році інді-студія Broken Rules випустила Secrets of Raetikon, недооцінений, але чудовий двомірний паззл. У той час він пройшов повз увагу багатьох гравців, в тому числі з цільової аудиторії. Після цього австрійська студія-розробник переключилася на створення ігор під пристрої на системі iOS і консолі Wii U. Однак, їх новий проект, черговий привабливий пазл, який отримав назву & nbsp; Old Man's Journey, все-таки виходить на платформу PC. І відбудеться повноцінний реліз вже 18 травня. В честь цього студія-розробник навіть представила новий короткий пред-релізний трейлер.

"Ми створюємо гри, які виглядають і відчуваються так, немов були б популярні років десять тому," — так написано на сайті інді-студії Astrojone. Оригінальний симулятор Payroll від першої особи ці слова дійсно описують чітко. Це офісний симулятор, яким розробники дражнити почали ще в 2015 році. Симулятор, натхненний системою Windows 95, нарешті вийшов на платформі Steam, де його вже можна купити за смішні гроші.

Пригодницька головоломка The Franz Kafka Videogame (вона ж   Kafkaesque) вже однією назвою викликає дивні асоціації. І вона дійсно дивна. Як і попередній проект розробника Дениса Галанина, гра Hamlet   or the Last Game Without MMORPG Features, Shaders, and Product Placement (так, це реально повна назва існуючої гри, яка доступна на Steam, якщо ви раптом не вірите). Але виглядає The Franz Kafka Videogame вельми багатообіцяюче.

Гейм-дизайнер Джонні Гальватрон вперше накидав монстрів з   The Artful Escape of Francis Vendetti в своєму зошиті з математики ще рік тому. "Я не був найкращим студентом в класі з математики",   — говорить Гальватрон, вказуючи на космічного кита і суборбітальну медузу. Коротке демо вийшла гри було продемонстровано на виставці PAX East. І по ньому ми бачимо психоделічного екшн-платформер, виконаний у своєрідній гліттерной естетиці з однаковою послідовністю акордів.

Ось уже майже п'ять років гра Gorogoa, яка ще навіть не вийшла, хвилює шанувальників жанру інді-ігор потенційно оригінальної (і трохи кислотної) графікою і візуальними пазлами. З новим трейлером, намальовані вручну, а також датою релізу, виставленої на осінь 2017 року, чекати залишилося зовсім недовго.

Підписатись на новини

Підписатися на найцікавіші новини нашого сайту

По платформах

Мы в соцсетях