Новини
Вівторок, 04 квітня 2017 08:00

Рукавичка CaptoGlove для віртуальної реальності впорається з самими різними завданнями

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Рукавичка CaptoGlove для віртуальної реальності впорається з самими різними завданнями

Уявіть на хвилиночку, що ви виявилися здатні контролювати свої улюблені ігри і девайси за допомогою простих інтуїтивних жестів рукою. Розробники рукавички CaptoGlove стверджують, що майбутнє вже поруч, адже з їх винаходом це стає можливим. Це бездротової ношений контролер для PC, а також мобільних і розумних девайсів на базі операційних систем Android і iOS, який дозволить перетворити вашу руку в інтуїтивний природний інтерфейс. Або відразу обидві, тому що ви можете використовувати дві CaptoGlove (праву і ліву) одночасно.

Розробники обіцяють до 10 годин безперервної гри або просто використання рукавички на одному заряді батареї. Вона сумісна з з'єднанням Bluetooth Low Energy 4.0, не вимагає установки ніякого додаткового заліза або програмного забезпечення. Прямо відразу її можна буде використовувати абсолютно з будь-яким PC. А виконана сама рукавичка з італійського дихаючого текстилю високої якості.

Рукавичка CaptoGlove

Рукавичка CaptoGlove пропонує сумісність з величезною кількістю сучасних платформ віртуальної реальності. І грати з нею можна буде в ігри самих різних жанрів і форматів: в шутери від першої особи, авіасимулятори, ігри з доповненою реальністю, мобільні і багато інших. Грати, само собою, можна не тільки в ігри, розроблені для віртуальної реальності, а й в самі звичайні комп'ютерні.

Розумна рукавичка CaptoGlove

Інтуїтивне управління допоможе замінити клавіатуру, мишу і інші периферійні пристрої. Налаштування можна буде встановити самостійно, або завантажити вже готові профілі, створені розробниками. З двома рукавичками користувачам може бути набагато зручніше. Так на одному з демонстраційних відео показується, як гравець в двох рукавичках грає в авіа-симулятор: однією рукою він управляє вертольотом, а інший працює з перемикачами на панелі.

CaptoGlove

Рукавички CaptoGlove були представлені на Kickstarter. Одна рукавичка обійдеться мінімум в 160 $ ​​(в роздріб 250 $), а пару поки можна придбати за 299 $ (в роздріб за 490 $). Відправка можлива по всьому світу (але не варто забувати ще й про оплату доставки), почнеться в червні 2017 року. Мінімальну запитувану суму кампанія вже відбила.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Підписатись на новини

Підписатися на найцікавіші новини нашого сайту

По платформах

Мы в соцсетях