Новини
Четвер, 23 лютого 2017 17:34

Устройство Kortex поможет регулировать эмоции и снижать стресс в виртуальной реальности

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Устройство Kortex поможет регулировать эмоции и снижать стресс в виртуальной реальности

Одні програми для віртуальної реальності по-справжньому розслаблюють. А інші ігри та програми покликані для того, щоб вас струсити. Допомогти вам з відчуттями (як у віртуальній реальності, так і поза нею) покликаний новий девайс від досить відомого розробника медичних продуктів Fisher Wallace. Компанія Arrow Electronics виступила спонсором. Пристрій одержав назву Kortex, воно допомагає стимулювати ваш мозок на виробництво більшої кількості ендорфінів і серотоніну для збалансованого настрою, а також мелатоніну, щоб ваш сон був здоровим і міцним. Заодно пристрій стимулює мозок на зниження вироблення гормону стресу кортизолу.

Kortex працює, стимулюючи мозок носія за допомогою невеликих імпульсів змінного струму. Розробники з Fisher Wallace на сторінці кампанії зі збору коштів на виробництво девайса повідомляють, що деякі носії будуть відчувати поколювання при використанні. Але більшість взагалі нічого не відчує. Сам аксесуар може працювати сам по собі в якості переносного пристрою для поліпшення сну і зниження рівня стресу. Досить використовувати його по 20 хвилин в день (після 20 хвилин безперервного використання прилад просто автоматично відключиться). Але також він сумісний з приладами віртуальної реальності.

Пристрій Kortex для віртуальної реальності

Зараз девайс сумісний з такими системами віртуальної реальності як   Samsung Gear VR, Google Daydream VR і ZEISS VR ONE Plus. І найпривабливіше в цій сумісності в тому, що кожен Kortex йде в комплекті з безкоштовною копією гри від першої особи Land's End від розробників проекту Monument Valley. У Fisher Wallace вже працюють над тим, щоб надати ще більше віртуально-реального контенту для роботи з Kortex.

Kortex для віртуальної реальності

Також з пристроєм йде супутнє додаток. Воно потрібне для того, щоб займатися контент і підшукувати для користувача сервіси, пов'язані зі здоров'ям. Самим пристроєм Kortex користуватися можна, навіть не заходячи в це мобільний додаток.

Комплектація Kortex для віртуальної реальності

Мінімальна ціна питання по кампанії на Indiegogo склала 299 $. Кожен девайс отримує річну заводську гарантію від виробника. Орієнтовна дата релізу призначена на липень 2017 року.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Підписатись на новини

Підписатися на найцікавіші новини нашого сайту

По платформах

Мы в соцсетях