Новини
Четвер, 23 лютого 2017 18:40

Гра Songbringer з галактичної війною і галюциногенні кактусами

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Гра Songbringer з галактичної війною і галюциногенні кактусами

Розробник Wizard Fu спільно з випускає компанією Double Eleven обіцяє вже до літа цього року представити гру Songbringer в жанрі RPG. Це буде процедуральних дійство на зразок серії ігор Zelda, але з купою зброї, підземель і квестів в світі, де може бути створене більш 308 мільйонів варіантів навколишнього оточення.

Наш головний герой — Рок, безтурботний хлопець, який ще й ходить напівголою (вище пояса). Завдання гравця полягає в тому, щоб провести цього злегка одягненого персонажа крізь віддалені (і навряд чи благополучні) райони галактики. І знайти космічний корабель під назвою Songbringer. По дорозі наш герой-гедоніст випадково будить давню армію зла, в результаті чого і починається міжгалактична війна. І, як ви могли здогадатися, саме Року доведеться виправляти те, що сталося з його вини. А з ним і гравцеві по той бік екрану. В одиночній кампанії або в режимі кооперативу, де до Року додається його вусатий приятель-робот Джиб (за якого і доводиться грати другому гравцеві). В одиночному режимі Джиб також присутній, просто управляє ним штучний інтелект гри.

Гра Songbringer

Головний герой і його вусатий робот-товариш Джиб покладаються на такі оригінальні види зброї як "епічність і дзижчить нано-меч" і "кепка-бумеранг". Їм доведеться рятувати галактику від самих звичайних мобів, вірусних андроїдів і гігантських босів. Все як годиться, тільки ще з різноманітними пазла і цікавими завданнями на соображалка. Ролик з геймплеєм бета-версії гри вже був представлений розробниками. Помилуватися на піксельну графіку можна в ньому ж.

Гра Songbringer

Перед початком гри користувач вводить шестизначний вихідний код, за яким динамічно формується одна з ігрових ситуацій. Варіантів реально величезна кількість, розробники гарантують більш 308 мільйонів ситуацій. Але, якщо ви кожен раз будете вводити один і той же шестизначний код, обстановка буде одна й та сама. Так що, полюбилися варіанти ситуацій ви зможете пройти заново, поліпшивши результати.

Гра в жанрі RPG Songbringer

Точної дати релізу немає. Розробники дають розмите орієнтовний час виходу: чекати Songbringer доведеться до літа цього року. І сподіватися, що найближчим часом ми зможемо отримати більше інформації про майбутню гру.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Підписатись на новини

Підписатися на найцікавіші новини нашого сайту

По платформах

Мы в соцсетях