Новини
Вівторок, 28 березня 2017 09:20

Контролер Elgato Stream Deck стане відмінним інструментом для стримерів

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Контролер Elgato Stream Deck стане відмінним інструментом для стримерів

Трансляції ігрового процесу на сервісах типу Twitch неймовірно популярні і здавати свої позиції не збираються. І виробник Elgato пропонує стримера розширити свої можливості за межі комп'ютерного ПО за допомогою нового студійного контролера. З Elgato Stream Deck стример зможе забути про перемикання між різними вікнами, клавіатурних комбінаціях та інші проблеми, з якими він стикається під час проведення трансляції. Перемикатися між соціальними мережами, додатками для стріму і іншими корисними програмами можна буде за допомогою LCD-кнопок на екрані контролера.

Пристрій нагадує телевізійну панель управління, тільки сконцентровано воно на інтернет-бродкастах. Підключається по USB 2.0. Є тут 15 кнопок, кожна з яких представляє собою LCD-екранчик. Все можна налаштовувати під себе і кастомизировать.

Контролер Elgato Stream Deck

У деяких з нас може виникнути відчуття дежавю при погляді на цей пристрій. Можливо ви теж пам'ятаєте клавіатуру   Art Lebedev Optimus Aux з 15 OLED-кнопками замість стандартних. На то пристрій були відкриті попередні замовлення з оголошеною вартістю в 600 $. І не дуже ясно, скільки таких девайсів взагалі пішло далі рекламної кампанії.

Elgato Stream Deck

А ось Stream Deck від Elgato дістанеться вам за все за 149,95 $. І буде набагато більш функціональним, тому що налаштувати його можна не на 15 різних дій, а аж на 210. Звичайно, якщо ви зумієте правильно розкидати і організувати звичні короткі комбінації по кнопках. Абсолютно все, пов'язане з вашим бродкастом, можна буде вирішити за допомогою цього пульта управління.

Stream Deck

З моменту випуску пристрій буде підтримувати роботу з багатьма популярними стрімінговимі сервісами, такими як Twitch, Twitter, OBS, Tipeeestream і власним Game Capture від Elgato. Доступні дії будуть залежати від API кожного сервісу, тут все індивідуально. Іконку на пристрої користувачі зможуть поміняти самостійно (або залишити все як є). За допомогою цього пульта управління ви навіть зможете відправити автоматичний твіт в Twitter про те, що у вас почався стрім. Або переключитися з веб-камери на екран гри. А з часом кількість підтримуваних сервісів розшириться.

Пристрій сумісний з Windows і macOS. У відкритий продаж воно відправиться вже в травні.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Підписатись на новини

Підписатися на найцікавіші новини нашого сайту

По платформах

Мы в соцсетях