Гаджети для геймерів

Гаджети для геймерів


Розробник Logitech представив нову клавіатуру для геймерів. І нехай вона не стала RGB-девайсом, вона все одно виглядає як гарне, сильне і солідний пристрій. У буквальному сенсі потужне: нова механічна клавіатура G413 від Logitech отримала корпус з очищеного алюмінію, що відразу рішуче відрізняє її від більшості інших подібних пристроїв, переважно виконаних з пластика. Якщо ви ставитеся до тих геймерам, у яких клавіші на клавіатурах так і летять, то ця новинка може стати вашим порятунком.

Уявіть на хвилиночку, що ви виявилися здатні контролювати свої улюблені ігри і девайси за допомогою простих інтуїтивних жестів рукою. Розробники рукавички CaptoGlove стверджують, що майбутнє вже поруч, адже з їх винаходом це стає можливим. Це бездротової ношений контролер для PC, а також мобільних і розумних девайсів на базі операційних систем Android і iOS, який дозволить перетворити вашу руку в інтуїтивний природний інтерфейс. Або відразу обидві, тому що ви можете використовувати дві CaptoGlove (праву і ліву) одночасно.

Ми бачили розумні годинник від різних виробників з величезною кількістю корисних функцій. Серед них зустрічалося навіть відстеження серцевого ритму, а також купа інших дрібних, але корисних додатків. А що щодо ігор? Інтерфейс розумних годин не дуже-то підходить для того, щоб на них у щось грати. Але компанія Gameband вирішила ризикнути і випустити годинник, які потягнуть деякі ігри. Годинники теж отримали назву Gameband.

Підписатись на новини

Підписатися на найцікавіші новини нашого сайту

По платформах

Мы в соцсетях