Контролер

Ігрові контролери


Уявіть на хвилиночку, що ви виявилися здатні контролювати свої улюблені ігри і девайси за допомогою простих інтуїтивних жестів рукою. Розробники рукавички CaptoGlove стверджують, що майбутнє вже поруч, адже з їх винаходом це стає можливим. Це бездротової ношений контролер для PC, а також мобільних і розумних девайсів на базі операційних систем Android і iOS, який дозволить перетворити вашу руку в інтуїтивний природний інтерфейс. Або відразу обидві, тому що ви можете використовувати дві CaptoGlove (праву і ліву) одночасно.

Трансляції ігрового процесу на сервісах типу Twitch неймовірно популярні і здавати свої позиції не збираються. І виробник Elgato пропонує стримера розширити свої можливості за межі комп'ютерного ПО за допомогою нового студійного контролера. З Elgato Stream Deck стример зможе забути про перемикання між різними вікнами, клавіатурних комбінаціях та інші проблеми, з якими він стикається під час проведення трансляції. Перемикатися між соціальними мережами, додатками для стріму і іншими корисними програмами можна буде за допомогою LCD-кнопок на екрані контролера.

Власники PlayStation VR скоро отримають доступ до нового контролера Aim, за формою нагадує пістолет. Новий контролер стане доступний в травні, приблизно тоді ж, коли виходить шутер в віртуальної реальності Farpoint, розроблений ексклюзивно для платформи PlayStation VR. Контролер Aim створювався на основі рекомендацій від інді-студії Impulse Gear, яка і розробляла Farpoint. Однак, він не буде обов'язковим аксесуаром для того, щоб грати в цей шутер.

Підписатись на новини

Підписатися на найцікавіші новини нашого сайту

По платформах

Мы в соцсетях