Новини
П'ятниця, 28 квітня 2017 10:43

Стратегія Phoenix Point від творця X-Com шукає кошти на розробку

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Стратегія Phoenix Point від творця X-Com шукає кошти на розробку

Творець оригінальної X-Com, Джуліан Голлоп ще в минулому році почав анонсувати свій новий проект, який описує як "покрокову тактичну і всесвітню стратегічну гру". Гра отримала назву Phoenix Point. І тоді був представлений тільки один скріншот, з якого неможливо уявити, що чекає потенційного гравця. Що там з цією грою відбувається, було не ясно до останніх днів. Тепер Джуліан Голлоп оголосив старт краудфандінговой кампанії на Fig і орієнтовну дату релізу. Чекати гру варто до кінця 2018 року.

В грі Phoenix Point людство було практично стерто з лиця землі інопланетним патогеном, який отримав назву Пандоравірус. Деяким пощастило померти швидко, але більшість мутували в огидних псевдо-інопланетян, які розмножуються за допомогою клонування. Останні представники людського роду змушені виживати на ізольованих аванпостах, розкиданих по всьому світу. Гравцеві належить узяти на себе роль представника "Проекту Фенікс", міжнародної організації, вимушеної реагувати на цю світову небезпеку. Вам необхідно буде дізнатися, що сталося з іншими аванпостами "Проекту Фенікс", зв'язатися з ними і дати людству можливість відійти від краю прірви і відновитися.

Стратегія Phoenix Point

Небезпека для вас представляють не тільки інопланетяни. Одним з важливих чинників для виживання стає необхідність зіткнутися з послідовниками радикально контрастує ідеології. І вони не будуть просто так брати і робити те, що вам потрібно. Вам доведеться вести переговори, проводити бартерний обмін, будувати альянси, а також стикатися з наслідками своїх рішень.

Гра Phoenix Point

Голлоп каже, що при розробці Phoenix Point він надихався двома оригінальними X-Com, які він створив, а також ребут Firaxis, від якого він, по всій видимості, фанатіє. Основні фішки геймплея були взяті з X-Com і доопрацьовані, а заодно розбавлені цікавими можливостями з ребута Firaxis. Все це вилилося в абсолютно нову гру в тому ж жанрі, що і X-Com.

Кампанія зі збору коштів вже активна. Основна мета склала 500 000 $, перший відео-ролик (а з ним і скріншоти) доступний. Саму гру чекати до кінця 2018 року.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Підписатись на новини

Підписатися на найцікавіші новини нашого сайту

По платформах

Мы в соцсетях