Новини
Четвер, 23 лютого 2017 19:18

Гра Full Metal Furries від творців Rogue Legacy анонсована на 2018 рік

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Гра Full Metal Furries від творців Rogue Legacy анонсована на 2018 рік

Компанія Cellar Doors Games, завдяки працям якої ми отримали Rogue Legacy, анонсувала новий проект. Але ні, це не друга частина Rogue Legacy. Це командна кооперативна гра жанру "побий їх всіх", що отримала назву Full Metal Furies/Суцільнометалеві Фурії (фурії, що не фурі!). Вона включає в себе механіку RPG, секрети, пазли, настроюється обладнання і дуже чітку фокусування на командній роботі.

В анонсі гри представники студії-розробника кажуть:

« У режимі мультиплеєра кожен вибирає собі персонажа. Гравці повинні діяти спільно, щоб врятувати світ. Комбінуйте свої різноманітні здібності, щоб надирати дупи ворогам! Досягніть успіху або провалитеся спільно. Спеціальні бар'єри захищають ворогів від певних атак, тому вам буде потрібно зв'язуватися з іншими членами команди, щоб фокусуватися на правильних цілях. Ці бар'єри не пропадуть навіть після того, як гравець впаде. Так що приготуйтеся до необхідності воскрешати своїх товаришів. &Raquo;

Гра Full Metal Furries від Rogue Legacy

Кожен з персонажів приносить унікальний набір здібностей на поле бою. Танк Трисс блокує наноситься шкоди і може відштовхувати ворогів назад. Снайпер Мег відстежує мети і може знімати їх з далекої відстані. Інженер Ерін боєць посередній, але вона може розміщувати і направляти підтримують бойових дронів. А головний великоваговий боєць Алекс має справу з великою кількістю шкоди, розкидаючи ворогів своїм величезним бойовим молотом. І так, всі доступні персонажі   — жінки.

Гра Full Metal Furries

Буде в грі і сюжет, що розповідає про те, як серед богів ігрового світу почалася війна за правонаступництво влади від Титанів. Людство через цю війни опинилося на межі вимирання. Але в Cellar Doors кажуть, що якщо ви не захочете у все це вникати, ви можете просто пропустити сюжетну частину і зануритися в стрілялки. Будуть доступні режими як одиночної гри, так і кооперативу на чотирьох гравців. Онлайн-мультиплеер також стане одним з ігрових режимів. Представники студії також говорять:

"Як і в Rogue Legacy для перемоги потрібні серйозні ігрові навички. Механіка RPG дозволяє гравцям з різними рівнями домогтися успіхів у грі. Якщо ви реально хороші в цьому, ви зможете перемогти навіть на першому рівні (удачі з цим)."

Full Metal Furries

Вихід гри очікується в цьому році. Більш точної дати не призначено.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Підписатись на новини

Підписатися на найцікавіші новини нашого сайту

По платформах

Мы в соцсетях