Новини
П'ятниця, 16 червня 2017 14:03

Килимок Powerplay Wireless Charging System від Logitech заряджає бездротову мишу під час гри

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Килимок Powerplay Wireless Charging System від Logitech заряджає бездротову мишу під час гри

Геймери переважно прив'язані до дротяних комп'ютерним аксесуарам. У Logitech нарешті знайшли можливість звільнити їх від гніту проводів і дозволити нормально грати з бездротовою комп'ютерною мишею. Після чотирьох років розробки Logitech G Powerplay, що складається з миші і клавіатури, компанія представила зовсім іншу бездротову систему. Так-так, замість того, щоб доопрацьовувати щось вже існуюче, компанія працювала над іншим рішенням проблеми проводів.

Головна проблема бездротових аксесуарів для геймерів була банальна: миша могла без проблем розрядитися в самий невідповідний момент під час гри. Рішенням проблеми від Logitech став анонс килимка для миші, що працює як бездротова зарядна панель розміром в 275 х 320 мм. І так, незалежно від того, чи користуєтеся ви мишкою прямо зараз або ж вона знаходиться в режимі очікування, вона постійно заряджається. Звичайно, до тих пір, поки знаходиться на зарядному килимку. Для підзарядки використовується електромагнітна резонансна система, вбудована в панель товщиною в 2 мм. Для роботи з ним буде потрібно модуль Powercore від Logitech, а також сумісна бездротова миша.

Килимок Powerplay Wireless Charging System від Logitech

Миша на зарядному килимку буде постійно заряджатися. Навіть якщо ви будете швидко її пересувати, люто клацаючи під час напруженого моменту гри. Підтримувати роботу в такому режимі будуть поки тільки дві нові миші від Logitech, анонсовані одночасно з самим килимком. Це моделі G903 Lightspeed і G703 Lightspeed. Однак, на жаль, заряджати одночасно з мишкою щось ще на килимку не вийде. По крайней мере, нічого з того, що не підтримує той же бездротової зарядний стандарт, використовуваний Logitech.

Килимок Powerplay Wireless Charging System

Перші миші з підтримкою Powerplay відправляться в продаж вже в кінці липня за цінами в 149,99 $ (за модель G903) і в 99,99 $ (модель G703). А ось для того, щоб протестувати їх на зарядному килимку, доведеться чекати до серпня. Коштувати система   Powerplay Wireless Charging System буде 99,99 $.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Підписатись на новини

Підписатися на найцікавіші новини нашого сайту

По платформах

Мы в соцсетях